Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell mindenáron karriert...

Miért kell mindenáron karriert építeni?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom,hogy akinek nincs menő munkahelye, az biztos lúzer és semmit nem fog elérni az életben. Parkeresesnel is ezt nézik a nők. Mennyire vagy karrierista.

Ma a sikeres ember példaképe az öltönyös menedzser.

Miért ezt hívjuk sikernek és nem azt,ha valaki jól érzi magát az életében?

Miért az a sikeres ember, aki napi 16 órát végez egy dolgot, általában másnak és ezen kívül élete sincs. és nem azt, aki keres annyit,hogy megél és a hobbijával törődik?


2019. jan. 16. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#1 De te egyik se vagy!
2019. jan. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem ismered, de véleményed van róla

low

2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#5: Nem azért, de miért gondolod úgy, hogy amit leírtál az nem a golddigger életmód?
2019. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az.

Itt tenni akar a sikerért és nem kihasználni mást. Ég és Föld a különbség!

2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy miért azokat az embereket mutatjuk be sikeresként, akik meggazdagodtak? Mert elnyomják a navy dumát, de arról nem beszélnek, hogy a család, a gyerek, a barátnő szívja ezt meg.

Illetve mitől sikeresebb egy ember,aki sok pénzt keres napi ezer órában, latastól vakulásig, mint az az ember aki eleget és mellette van élete, hobbija?


Miért így alakult ki?

2019. jan. 18. 22:25
 16/17 anonim ***** válasza:

"Illetve mitől sikeresebb egy ember,aki sok pénzt keres napi ezer órában, latastól vakulásig, mint az az ember aki eleget és mellette van élete, hobbija?"


Nos, én nem keresek eleget és látástól mikulásig dolgozom.

Akkor én melyik kategóriába esek?

2019. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Trogdor ***** válasza:
Én ezt úgy tekintem, hogy a karrier az nem feltétlenül a menő diploma lehet csak. Szerintem az a jó karrier, hogyha valaki azt csinálja amit szeret, és jó is benne. Legyen az bármi. Amit általában ledegradálnak az az, amikor valaki siránkozik egy betanított munkakörben, de nem hajlandó fejlődni/tovább lépni és kezdeni valami olyat amihez kedve lenne. Lehet bárki sikeres és és dolgozhat teljes erőbedobással csak meg kell találni, hogy mi az ami valóban érdekel minket és abban kimaxolni amit csak lehet. Én valahogy ilyen mércével mérem a sikert
2019. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!