Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt valaki aki tud írni...

Van itt valaki aki tud írni ezekről a munkákról?

Figyelt kérdés

Még nem tudom mi legyek, nemrég láttam egy filmet, abban nagyon megtetszett a színházi öltöztető.

Olyan munkát szeretnék, ahol az adott munkát csak én csinálom, ha én nem vagyok más nem tudja helyettesíteni. Azaz fontos szerepet szeretnék betölteni.

Szeretnék többet megtudni az:

1, színházi öltöztetőről,

2, ruhatervezőről,

3, esetleg van ami hasonlít ezekhez és ajánlanátok?

Előre is köszönöm.


2019. jan. 29. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelmezkészítő (színházban). Van pár ember, szóval helyettesíthető, azt nem tudom hogy gondolod: ne legyen helyettesíthető, ha beteg leszel, bármi, akkor senki nem fog tudni helyettesíteni(?).
2019. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fontos eleme szeretnék lenni a csapatnak. Lehet helyettesíteni, csak ugy értem, nem szeretnék olyan ember lenni, mint pl. a húspultban dolgozó Mariska. Tök mindegy, hogy ő ott van-e vagy sem.
2019. jan. 29. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy nélkülem is simán megoldjanak egy problémát.
2019. jan. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!