Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az otthon végezhető, online munkákról?

Figyelt kérdés
Esti tagozatos hallgató vagyok, és szeretnék valami napközben, otthonról is egyszerűen végezhető állást találni. Nem akarok valami hű de sok pénzt keresni egy hónapban. Arra gondoltam, hogy megpróbálkozok ezzel az online munkavégzéssel, de még nem tudok róla túl sok mindent: mennyi a fizetés, mennyit kell dolgozni, hogyan kell ezt csinálni, és kell-e valami induló alaptőke? Reméltem, hogy ti talán tudtok segíteni ebben. Van fent a neten pár ilyen típusú hirdetés, így elsősorban azoknak a segítségét várom, akik már kipróbálták vagy kaptak valamiféle tájékoztatást erről a dologról. Előre is köszönöm! :)

2016. okt. 29. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Jaj istenem, nem unjátok még? Ezekkel az "online munkavégzéssel" tipikusan a hülyéket palizzák be. NEM, NINCS ILYEN!!! Végezheted otthonról a SZAKMÁD, pl. fordítás, könyvelés, grafikai munkák stb. vagy vaterázol, esetleg felnőtt tartalmat sugárzol élőben.

Alapból nincs olyan munka, hogy "online munka", ha lenne, mindenki azt csinálná. Egy kicsit gondolkodj már.

2016. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen igazad van, de köszi a választ :) !
2016. okt. 29. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

első jól írja.


Szaktudás nélkül nincs ilyen!

2016. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Bele kell feccölni egy csomó pénzt, hogy megvehesd a terméket, amit aztán eladhass más, unatkozó, klimaxoló, otthon ülő anyukáknak (mert kb. az az egyetlen célközönség).
2016. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én dolgoztam otthon telemarketingesként. Egy moldáviai cégnek, kaptam egy programot amin keresztül be tudtam lépni valami virtuális gépbe, ami az enyém volt, és azon belül is volt egy program, amivel a hívásokat kezeltem. Jó meló volt, de csak 1 hónapig csináltam, de amúgy hetente fizettek. Szóval van otthon végezhető meló, csak nehéz jót találni, de nézz fel freelancer.com -ra vagy upwork.com ra ott találhatsz pár melót, ha értesz egy két dologhoz.
2016. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 1. 17:23
 7/10 anonim válasza:
Avon , oriflame , betterware akár gyes alatt
2017. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Farmasi, nuskin, betly
2017. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik csak sok türelmetlen és állandóan kétkedő ember van, aki nem képes elvégezni azt sem, amire kérik.
2018. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Betterstyle nekem bevált és igen fizet akár hiszitek akár nem, először ki kén próbálni, utánna irkálni hogy nincs ilyen, ha van is átverés nem, nem átverés online munka ami jól fizet és ajándékokkal lep meg a cég, kedvezményekkel, bónusz pénz minden hónapba

Mi kell még? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!