Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkánál lehetséges,...

Irodai munkánál lehetséges, hogy engedik a részmunkaidőt?

Figyelt kérdés

Önképzés miatt, tehát öncélból.


Ha nem engedik, akkor megpróbálok keresni valami részmunkaidős állást.


A jelenlegi helyzet az önképzés rovására megy, azt meg átmenetileg elviselnem, ha csak havi 130-140-et keresek vagy annyit se.


2019. jan. 31. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így van meghirdetve, akkor igen. Viszont ha 8 órás a munkaidő, nem hiszem, hogy engedik, hogy te csak 4 vagy 6 órában dolgozz. Kérdezz rá!
2019. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak elég kellemetlen lehet rákérdezni, nem? Meg utána megbélyegezhetnek?



Itt dolgozom már egy ideje amúgy.

2019. jan. 31. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj azt hittem most akarsz irodaira jelentkezni. Ha ott vagy egy ideje, és lehet beszélni a főnökkel akkor rákérdezhetsz szerintem. Viszont ha nem jársz valami oktatási intézménybe, akkor nem tudom engedik-e :/
2019. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Iskolarendszeren kívüli, de sokkal több az önképzés.



:/

2019. jan. 31. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy engedni fogják, tekintve, hogy ha sikeresen elvégzel egy tanfolyamot, akkor nyilván keresni fogsz jobb munkahelyet. Bolondok lennének ezt támogatni.
2019. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt értem.



Így viszont nem pár hónap múlva, hanem most keresek egy stinte bármilyen részmunkaidős állást, ami mellett több időm és energiám marad tanulni.



Kétélű fegyver.


Amúgy értem, amit írsz

2019. jan. 31. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!