Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha náthás vagyok fáj az arcom...

Ha náthás vagyok fáj az arcom a náthától fáj a torkom ezzel kiír doki táppénzre?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a hàziorvos. Nekem volt olyan hogy ezekkel a tünetekel megvàdolt hogy kamuzok. Meg akàrhànyszor megyek orvoshoz mindig úgy néznek ràm mint ha kamuznék. De hogy miért azt nem tudom. Mivel nagyon ritkàn jàrok orvoshoz évente egyszer de van hogy még akkor sem. Csak ha màr nagyon szrul vagyok.
2019. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És az az érdekes hogy egy ilyen betegség úgy szétszedi az embert hogy még àtlag emberek is észreveszik hogy beteg vagyok. Ez meg orvos és ilyenekel megvàdol meg kajak úgy néznek ràm hogy még én szégyenlem magam hogy oda mertem menni. Pedig én se vagyok szuperman hogy sose legyek beteg.
2019. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Náthával nem valószínű, de ha már fáj az arcod, az szívás. Amiatt már kiírhat.
2019. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nálam a nátha olyan hogy nem tudom magam kialudni hiába fújom az orrom nem jön ki semmi..
2019. febr. 1. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Kifog írni.
2019. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!