Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki tud ehez hasonló...

Valaki tud ehez hasonló munkahelyet ajánlani Pesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves cukrász tanuló vagyok és már csak végső elkeserésembe írok ide. Az jelenlegi munkahelyem egy rémálom,egyfolytába megaláznak,kiközösítenek és nem olyan munkàt adnak ami a szakmába vàg. Az iskolának ezt jelentettem de nem tudtak egy normális munkahelyet találni. Ha valaki tud Pesten a 13. kerület környékén egy jó cukrászdát ahova felvesznek cukrász tanulót és normálisak az emberek kérem segìtsen Nekem.
2019. jan. 11. 20:44
 1/1 Meton ***** válasza:
A vendéglátás ilyen. De nézd azt, hogy a gyakorlati idődbe beleszámít az is, ha csak mosogatsz. A szamárlétrát végig kell járni. De menj el gyárba sor mellé. Ott nem számít, mi a szakmád és mindenkit megbecsülnek, valószínűleg többet is keresnél.
2019. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!