Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemi MSc képzés megkezdése...

Egyetemi MSc képzés megkezdése követetten lehet oka a kirúgásomnak?

Figyelt kérdés

Most februárban keresztfélévben kezdtem egyetemi Msc képzést.

A képzés maga a munkával semmiben nem ütközik mert az órák szo-vas vannak, és az nem munkanap.

Ámde a főnök se hülye, egyből tudja miért végzem én ezt az egyetemi képzést. Mert le akarok innen lépni. Nem kell nagy ész ehhez, a képzésnek semmi köze a mostani munkámhoz, a megszerzett végzettséget itt semmire se tudom használni--> ha megszerzem leléptem máshova amint lehet.


Ezt a főnök is levette 5 perc alatt -- lehet hogy kirúg valami indokkal még jóval előtte hogy végeznék? Mert nem kell neki olyna ember aki kb csak arra vár hogy leléphessen?


2019. febr. 2. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
engem ezért rúgtak ki. megmondták ha más terület felé kacsintgatok akkor segítenek elindulni és kirúgtak.
2019. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze. És nem is róhatod fel neki - érthető, hogy a munkáltató hosszú távon gondolkozik.
2019. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
És mégis miért tud erről a főnök? Ha nem ütközik a munkáddal csendben kellett volna maradni... Sajnos kirúghat ha könnyű a helyedre mást találnia... Ha nem, és szükség van rád akkor azért nem fog rögtön elküldeni
2019. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

" érthető, hogy a munkáltató hosszú távon gondolkozik."


Bocs de ez nem érv, mert az én képzésem 6 félév = 3 éves lett volna vagyis ha nem rúgott volna ki még az elején akkor lett volna 3 évig még embere.... mégis kivágtak még az első félévben ami azér tröhejes, mert egy átlagember nem marad 3 évig egytemi képzés nélkül se.... szóval az nem érv hogy ez az em,ber majd 3 év múlva lelép (ha...) mert egy átlagos ember úgyse marad még 3 évig se, akkor minek is kirúgni megy az magától is. És addig is lenne embere a cégnek.

AKkor se értettem most se.

2019. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy az alapítványi sulis kérdező már megint? Minden napra jut valami új agymenés?
2019. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!