Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az evben mar valoszinule...

Ebben az evben mar valoszinuleg nem indul tanfolyam a munkaugyi kozpontban?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?? En azt gondolom nem. Kar hogy egy honappal ezelott nem jelentkeztem valami kepzesre mar lehet tanfolyamon lennek. De sajnos azt hittem talalok allast konnyeden.

2018. nov. 22. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az évben indítanak már... Én most tudtam le a targoncás tanfolyamot 2 hete indult de már jóval előtte vagy 2-3 hónapja jelentkeztem.
2018. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok, vagyis viszonylag sok képzés indult az ősszel, itt nálunk mindössze három maradt, ami esedékes lett volna, hogy még az idén elindul, de nem sok esélyt látok rá. Legkorábban adott év tavaszán szokott kikerülni az aktuális képzési jegyzék, nagy valószínűséggel már csak jövőre indulnak tanfolyamok.
2018. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3: De most komolyan: Miből gondolod, hogy ez ő? Normál stílusban kérdez, normál, hétköznapi dologról.
2018. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van az oldalon munkaügyis troll? :D
2018. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van de nem en vagyok az. Ez az egy kerdesem van csupan es ez nem kamu. Tenyleg szivesen elmennek mar egy ilyen tanfolyamra is.
2018. nov. 22. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem a kamu munkaügyis. Ő pont ezután a kérdés után tette föl a kérdését, 11:27-kor, a tanárosat. :)
2018. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7: És az miről szólt? Úgy látom, már törölték.
2018. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Kösz! Ja, igen, elég gyakran áthelyezik más kategóriába a kreálmányait.


OFF vége

2018. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik munkaügyiben attól függ?
2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!