Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha sosincs jókedvem attól még...

Ha sosincs jókedvem attól még fel fognak venni engem valami gyàrba dolgozni fizikai munkàra?

Figyelt kérdés
Nekem szinte sosincs valami jó kedvem viszont én elvagyok igy. Elképzelni sem tudom hogy megvàltozok. Legszivesebben munkahelyre se mennék de sajnos muszàj. Igy fel fognak venni gyàrba?? És ha igen akkor a kollégàk utàlni fognak? Úgy tudom ott elvàràs hogy mindenki legyen nagyszàjú meg mindig jókedvü. Szóval harsàny. Meg én beszélni se szeretek sokat nem is tudok miröl. F

2019. febr. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Honnan szeded ezeket a prekoncepciókat?
2019. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja hogy ott ilyen emberek vannak. Itt is sokan panaszkodtak erre. De való életben is ezt hallom ott utàlják a csendesebbeket. Azt képzelik lenézi öket.
2019. febr. 5. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen szempontból ne nézik az embereket, mint amit leírtál.
2019. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Üdvözöllek a klubban testvérem!

Én így dolgozok egy gyárba már jó régóta.

(és szenvedek a sok nagyszájú vidámkodó barom között).

2019. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
4-es, azt még megértem, hogy neked világfájdalmad van, de miért kell lenézni azokat akiknek nincsen és ezért sokszor vidámak??
2019. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ők azért vidámak, mert mások. Ők így tudják könnyebben elviselni a munkát. És rossz lesz a közérzetük, ha nem nevethetnek. Én azt mondom nem kell nevetned, csak akkor, ha valami tényleg megnevettet. Ettől függetlenül próbálj azért beszélgetni, legalább azokkal, akik melletted dolgoznak. És mindig köszönj nekik. Ezen kívül nem várják el a feltétlen jókedvet.
2019. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk senki sem utálja a csendes srácokat sem, nem tudod, hogy honnan veszed ezt. Akkor fognak utálni, ha a nagy világfájdalmadban azt a minimumot sem teszed bele a munkádba, hogy ne mások szívjanak helyetted is.
2019. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!