Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol átkérted magad másik területre, hátha jobb lesz, mert már az adott területből nagyon eleged volt?

Figyelt kérdés
Jobb lett a helyzet,vagy rosszabb ?
2019. febr. 5. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy megkértem a főnököt, hogy bizonyos emberekkel, amikor van rá mód, ne rakjon együtt dolgozni. Mérsékelten jobbak lettek a dolgok.
2019. febr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
Operátorként vettek fel anno, 3 hónap betanítási idő alatt legtöbbet a segédmunkás melót csináltam, mellette pedig a gépet is kezeltem, tanultam. Majd mikorra megkaptam a saját gépemet és operátori címmel a minifőnökséget, egy hónap után lefokoztattam magam segédmunkásra. Jobb lett abból a szempontból, hogy nagyon sok felelősség leesett vállamról, stressz nulla volt kb., egyszerű dolgot kellett csinálnom mégis értettem mindenhez, így sokkal magabiztosabban dolgoztam, szabadom is több volt, könnyebb volt kérnem, bár néha volt rossz is, mikor sok a segédmunkás akkor könnyebb/jobb az operátornak illetve fizetés is jobb, meg ugye másabb státusz..
2019. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Másmilyen formában, de ment a hülyeség ott is.
2019. febr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belső pályázaton megpályáztam egy nekem tetsző másik pozíciót, amit meg is kaptam. Sokkal inkább a szakmámba vágott, szerettem, kár, hogy azóta már nem ott dolgozom (elköltöztem).
2019. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont most van ilyen ügyem. Kettő bizonyos ember miatt megkértem a főnököt rendezze a sorsomat mert már nem bírom cérnával évek óta szenvedek miattuk (és más kollégák is) Azt mondta rendezi, de a két másikat fogja elpakolni mert én többet érek egyedül mint ők.
2019. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!