Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnál ha munkahelyeden...

Mit gondolnál ha munkahelyeden egy nőn ezt a parfümillatot éreznéd?

Figyelt kérdés

Uniszex illat,márkás parfüm.Lényegében égett gumiszag vaníliával megspékelve,vanília illatú szemeteszsákba dobott bőrkabát illat,vagy mintha autóversenyről jönnél :D

Csak röhögtem mikor elolvastam a véleményeket róla :D

Állítólag ehhez bevállalósnak kell lenni,tudni kell viselni.

Nos én eddig light-osan használtam light-os parfümöket,de határozottnak érzem magam.Munkahelyemen nőkön ugye a könnyedebb virágillatok vannak,mindkét nem agyilag nincs nagyon a toppon.Megéreznének egy ilyen illatot rajtam,lenne annyi eszük hogy kicsit jobban belegondoljanak mi lehet ez,vagy elkönyvelnének égett gumiszagúnak ? :)


2019. febr. 11. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha tenyleg ennyi negativ velemeny volt ra es nyilvan van orrom ha nem tetszik nem fujom magamra, termeszetesen ha mas megerzi az is arra fog kovetkeztetni hogy budos es hogy mire hasonlithat ez a szag. Ha elkezdenek beszelni rola hogy budos vagy akkor hasonlitanak a szagot valamihez es tuti kilyukadnanak az egett gumi szagon. Ha van orruk es ha nincs ilyen szar izlesuk.
2019. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy komolyan foglalkozna vele bárki is, hacsak nem kifejezetten zavaró.

"mindkét nem agyilag nincs nagyon a toppon"

"lenne annyi eszük hogy kicsit jobban belegondoljanak mi lehet ez"

A stílusod kicsit bicskanyitogató, ha élőben is ilyen vagy, az sokkal zavaróbb lehet, mint a vaníliás autógumi szagú parfüm.

2019. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hogy lehet valaki ennyire öntelt, nagyképű, beképzelt liba?? Miért nézel le mindenkit? A stílusod alapján rohadt irritáló, idegesítő, okoskodó liba lehetsz, fújd csak magadra a gumiszagú vaníliát, mert ha eddig nem okádtak tőled, most fognak.
2019. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D Na jól le lettem oltva.Nem vagyok ilyen,szinte a hangomat se hallják ott,csak közöltem a tényeket milyen emberek vannak ott,sajnos ami tény az tény.

Az illatot 5-ösnek értékelik attól függetlenül hogy mit lehet kiérezni belőle,ez olyan cucc ami egyedi,ezért is.

2019. febr. 11. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a Bvlgari Black, amit írsz, szerintem élőben ennyire nem durva.


Én hordok munkahelyre mindenfélét, van, amiről tudom hogy nem egy populáris darab, azt tényleg nem is szokták dicsérni :p; ami trendi és édes, azt igen. De sose mondták egyikre sem, hogy büdös lenne.

2019. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem sikerült olyat találnom amit megdicsértek volna,talán csak egy testpermetet,amin meglepődtem hogy egyáltalán érződik valami.Egyet valaki leszólt,az egy Tom Tailor volt.
2019. febr. 12. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!