Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális, ha egy...

Mennyire normális, ha egy fiatal pályakezdőre ilyen feladatokat bíznak?

Figyelt kérdés

6 hónapja van a cégnél egy fiatal, húszas évei elején járó pályakezdő lány, annyi tapasztalata van a szakmában, amennyit itt dolgozik. Rábízták a különféle rendelések intézését. Érdekes módon erre a feladatra nem az évek óta itt dolgozó, idősebb, tapasztaltabb kollégái közül választottak ki egy főt. Hamar beosztották plusz műszakba is, amire másoknak többet kellett várni, ahogyan egyéb részfeladatok ellátását is hamarabb csinálhatta.

A cégnél hamarosan újítás is lesz, egyéb részfeladatok lesznek. Ahogyan hallottam a magasabb beosztású kollégámtól, be fogják venni abba a csapatba is.



2019. febr. 17. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
10: igen, mert nagyon gyakori az hogy ismerős révén nulla értelmi szintű emberek kerülnek magasabb pozícióba.
2019. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
11: A magas értelmi szintű kiváló munkaerőre is ugyanúgy fújnak az irigyek. Tehát ez mentalitás kérdése. Mellesleg, ha nekik lenne lehetőségük ismerős révén bekerülni egy olyan posztra, amihez amúgy képzetlenek, ugyanúgy élnének vele, kötve hiszem, hogy visszautasítanák. Szóval ez egyben ótvar nagy képmutatás is.
2019. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

12: Én pl. nem tennék ilyet, hacsak nem tulajdonos tesz be, mert ez a vállalat kisemmizése. Gondolj csak bele, inkompetens emberek vannak magas pozícióban, a vállalatnak ez hatalmas kár, a részvényesek fáznak rá emiatt.

És én nem vagyok irigy a tehetséges emberekre, sőt azokra sem, akiknek azért van jó állásuk mert jókor voltak jó helyen. Ebbe viszont nem tartozik bele az hogy a pereputty odatette.

2019. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!