Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon felek az uj munkatol?

Nagyon felek az uj munkatol?

Figyelt kérdés

Bankszektorban fogok elhelyezkedni. Vagyis hat egy bank call centereben Budapesten. Eleg introvertalt vagyok,es nagyon szorongos. Felek,hogy nem fogok jol kijonni a munkatarsakkal. Mindig alarendelem magam masoknak. Ugy erzem,hogy nem vagyok teljeserteku alkalmazott,es masok sokkal otthonosabban mozognak egy munkahelyen mint en.

Munka mellett egyetemre is jarok levelezon jogra es ott sem igazan beszelgetek senkivel. Nagyon nehezen nyilok meg.Mit csinaljak?


22/L


2019. febr. 17. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj rossz kategoria basszus...
2019. febr. 17. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, mindenki elkezdi valahol, nem kell ilyen komolyan venni. A callcenterekben jellemzően sok diák van, mindig van pár kezdő, szóval a munkáltató meg a kollégák feltehetően hozzá vannak szokva. Hosszú távon szerintem érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, vagy valamilyen önfejlesztő csoportba, ahol beletanulhatsz a kommunikációba/önérvényesítésbe. De addig is, ez például egy jó lehetőség a gyakorlásra. Például kitűzhetsz magadnak apró célokat, mondjuk, hogy naponta két emberrel beszélgetsz.
2019. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha bajod van azzal hogy emberekkel kell foglalkoznod miért mész call center-be és tanulsz jogot?
2019. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még hagyján,hogy munkatársak..... az ügyfeleket,hogy fogod bírni?? Főleg egy legalja call-centernél.... ez még egy service-desknél is gázabb!
2019. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok mar meg :D
2019. febr. 18. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!