Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a nem hihető abban hogy...

Mi a nem hihető abban hogy valaki 2 diplomával br 190-et keres Bp-en és nem azért van ezen a helyen mert annyira szereti hanem azért mert örül hogy ez is van?

Figyelt kérdés

Mi nem hihető ebben? 2 diploma Bp lakhely bőven bőven nem pályakezdő. És br 190. És miért van akkor ott? mert szereti? Dehogy mint a szart utálja.

Akkor miért? Mert máshova nem kell azért és még ez is jobb a semminél meg az utcasöprésnél.

Mi ebben a nem hihető?


2019. febr. 18. 22:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Vannak ilyen nyomorékok mindenhol, nem magyar sajátosság, szal ez nem hihetetlen.
2019. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Mert az emberek általában nem feltételezik, hogy a "2 diploma" az 2 totál haszontalan diplomát takar, ami max wc papírnak jó, hanem valami hasznosat. Ezért ha már 2 is van valakinek, sokaknak hihetetlen hogy nem tud vele mit kezdeni. Persze mi, egyetemisták vagy volt egyetemisták, tudjuk hogy olyan felesleges képzések vannak hogy max arra jó hogy melegedhessünk a campus területén télen.
2019. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Elhihető csak fura. Én 8 általánosal (amire nem vagyok büszke) többet keresek. (Nem gyári melós vagyok)...sajnos ez magyarország.
2019. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez heti összeg akkor simán.
2019. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Anno egyetem után majd egy évig nem volt munkám. Aztán elmentem pestre dolgozni, és nagyon hálás voltam amiért lett rendes munkahelyem, korrekt fizuval. Idővel elkezdtem rettegni hogy mi lesz ha ezt a jó munkát elvesztem, igy lett belőlem egy naiv balek, aki minden munkát lelkisen megcsinált, betanitottam a gyakornokokat, túlóráztam,és nem vettem észre hogy még egy utolsó tejfelesszájú pályakezdő is többet keresett nálam. Aztán persze jött a megvilágosodás, és nem akartam többé naiv balek lenni.
2019. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

Ez így teljesen hihet, a sztorijaiddal nem is itt van a probléma. Az a hihetetlen, hogy veled hetente történik valami olyan visszaélés, ami másokkal egy élet alatt max egyszer történik. Pl.:

-A főnök minden hónapban lenyúl egy huszast mindenki fizujából.

-A főni részegen jön be minden nap és elküld titeket az anyátokba.

-A főnök részegegen felhív, hétvégén, hogy menjetek be dolgozni, kirugással fenyeget, aztán végül kiderül, hogy olyan részeg volt, hogy nem tudta milyen nap van.

-A főnök behívja a rákkal frissen műtött kollégát és kirugással fenyegeti.

-Neked veseátültetésed lesz, de ha ezt bárkinek elmondod akkor kirúgnak.

-A főni karácsonyi bult tart nektek, de minden szem pogácsát felszámláz annak aki megette és januárban levonja a fizutokból.

-Hónapokat csúsznak a kifizetések, de a főnök lovardát, meg vadiúj Bentley-t vesz.

-A főnök részegen üvölt a leendő befektetőkkel.

-Aki a főnök előtt megemlíti a fizetés szót az repül.

-A helyedre rakják a főnök lányát, te meg ezután irodai munka helyett wc-t takarítasz a cégnél.


Plusz a négy éves itteni pályafutásod alatt kiírt napi minimum egy kérdésben lévő baromságok.

2019. febr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Na akkor nézzük!!!!


-A főnök minden hónapban lenyúl egy huszast mindenki fizujából.


így van ! változó mennyit 10-20-30 .000 akár. így van ha 100x nem hisszük el akkor is így van! bizony így van évek óta.

így. ha nem hisszük el, akkor is így van.

Tartom!!

De volt olyan hó tavaly nyáron ahol egész hónapra fillér bért se fizetett azóta se,


-A főni részegen jön be minden nap és elküld titeket az anyátokba.



Így van. Ha nem is midnen nap és nem is szó szerint "anyátokba" de részeg és dologtalan senkik dilettáns baromok vagyunk és "kirúglak ám téged is" minden nap !

Így van!! Tartom.


-A főnök részegegen felhív, hétvégén, hogy menjetek be dolgozni, kirugással fenyeget, aztán végül kiderül, hogy olyan részeg volt, hogy nem tudta milyen nap van.


Így van,. Megtörtént. így van. Ha 1000x hitetlenkedünk, akkor is így van (volt). Így van TARTOM!



-A főnök behívja a rákkal frissen műtött kollégát és kirugással fenyegeti.


Nem rákkal én ilyet sose írtam, költesz fantáziálsz. Akivel ez megtörtént, azt behívta műtét után 1 nappal (nem rák műtét). Majd évekkel később az illetőt elvitte a rák. Két külön sztori.



-Neked veseátültetésed lesz, de ha ezt bárkinek elmondod akkor kirúgnak.


?? LOL ez mi?



-A főni karácsonyi bult tart nektek, de minden szem pogácsát felszámláz annak aki megette és januárban levonja a fizutokból.



Nem... költesz fantiáziálsz. A főnök buli tart ami kötelező persze és MI A DOLGOZÓK vihetjük a kaját piát mert ő ahhoz is sóher hogy 1 zacskó ropit veygen de azért pofázik hogy csak ez van csak ez van.... ÍGY van! TARTOM!



-Hónapokat csúsznak a kifizetések


volt rá példa. 8 hét az mi? Nem két hónap? Tartom!!


, de a főnök lovardát


így van !! Dunakeszi Alagon. Így van!!


aki nem hiszi

[link]


hm??



, meg vadiúj Bentley-t vesz.


ilyet sose mondtam.

Nem tartom.


-A főnök részegen üvölt a leendő befektetőkkel.


ilyet sose mondtam.

Nem tartom.


-Aki a főnök előtt megemlíti a fizetés szót az repül.


Ilyet sose mondtam. Nem tartom.

AKi megemlíti a fizetésemelést annak elmagyarázza hamar hogy ez van nem tetszik ott az ajtó.

Emelés nincs se most se semmikor.



-A helyedre rakják a főnök lányát, te meg ezután irodai munka helyett wc-t takarítasz a cégnél.


??? LOL?

Én ilyet sose mondtam nem tartom.



Végezetül: ez a hely nem más mint egy szokásos mélymagyar okádékszart kis kkv pártkáderi időkből maradt állat semmihez se értő szarember főnökkel akinek kis hatalmacska került a piás kezébe és most (most? 30 éve most) azt hiszi a nap is miatt kel fel.


Mi ebben a nem hihető? Ezer és ezer hasonló mélyszart kkv működik kis hazánkban semmi extra.

csak a szokásos hazai kiskirályság.

Móricz Rokonok.

Ennyi.


Már Móricz megírta. Azóta is úgy van. ÉS 100 év múlva is így lesz mert hogy lenne. Hát ez MAGYARORSZÁG!


Na ennyi!!

2019. febr. 19. 09:24
 8/33 anonim ***** válasza:

6: Ezeknek egy része önmagában sem hihető. Főleg a részegen felhívós, meg műtét után berendelős. És vegyük még az olyat:


-A főnök direkt kicseszésből és élvezkedésből dec.24.-én közli, hogy kik lesznek elbocsátva a leépítésben, és extra megalázásként díszes, karácsonyi borítékokban osztja ki a felmondóleveleket.

-A szabadságra menő dolgozókat a főnök fenyegetni kezdi, hogy lehet, hogy más lesz már a helyükön, mire visszajönnének.

2019. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"-A szabadságra menő dolgozókat a főnök fenyegetni kezdi, hogy lehet, hogy más lesz már a helyükön, mire visszajönnének"


MIVAN??????? MINDEN EGYES SZABADSÁG ELŐTT EZT HALLGATJA MINDENKI!!!! Akik régen itt vannak eygik fülükön be másikon ki.

Ez az alap itt ha szabira "mersz" menni akkor meg vagy fenyegetve.

De betegség esetén dettó.

Mi ebben a nem hihető? Ez az alap.

2019. febr. 19. 10:11
 10/33 A kérdező kommentje:

Mert idézve a főnököt "a dolgozónak dolgozni kell nem a strandon fetrengeni" meg " majd keresünk olyat aki ne megy szabira mert örül hogy dolgozhat"


Ez az alap légkör itt. Aki régen itt van az le se szarja már ezeket.

2019. febr. 19. 10:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!