Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki szereti a munkahelyét?

Ki szereti a munkahelyét?

Figyelt kérdés
Van közületek olyan, aki szeret bejárni a munkahelyére? (jó társaság, jó fizu, stb)
2018. nov. 20. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben vagyok kisgyermeknevelő, a fizu nem valami sok, de a társaság jó és a gyerekek mindig feltöltenek. :)
2018. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A társaság egész jó. Mondjuk a legfontosabb pont ez.



A többi dolog nagyon rossz.

2018. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a legtöbben gyülölik a munkahelyüket és csak egy dolgot szeretnek benne:fizetés
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

dehogyis... nekem van rendes magánéletem, amitől eltávolít a munkahely.

Ki szeret bejárni melóba??

Aki meg karrierista, az megérdemli azt amit úgy imád a munkájában, de én nem hagyom elfutni mellettem az életem a cégem miatt!

2018. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt időszak amikor szerettem.


Jó hangulat, jó kollégák, szerettem is azt amit csinálok. Éreztem a fejlődést, gyakorlatilag egyedül vittem végig projekteket.


Viszont azóta több dolog elrontotta az "élményt". Elmaradó fizetésemelések, új kolléga tizedannyi tudással ugyanannyit kap mint én. Több ember munkáját végzem. Vagy hogy szinte folyamatosan úgy érzem, hogy nulláról kell építkeznem.


Lassan ideje váltanom.

2018. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5

Rondáknak nem jár jó munka.

2018. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6 van vagy 10 főnök 3 munkásra nálunk mind a 10 dagadt ocsmány fellengzős bunkó.

Jól kell nyalni, nem jól kell kinézni a jobb pozícióhoz :(

2018. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Jó fizu. Mivel kis létszámu a projekt ezért nagyon családias a viszonyunk a kollégákkal, főnökkel. Fix munkaidő. A munka nem olyan, amibe megszakadsz. Fejlesztheted bent a tudásod. A hangulat pedig remek. Mindenki szereti.
2018. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon-nagyon szeretem a munkahelyem. Egy raktárban dolgozom külföldön. Jófejek a kollégák, bár ez nálam kb. az utolsó szempont lenne, maga a munka az, ami nagyon tetszik, lehet túlórázni is plusz pénzért ugyebár, szól a zene egész nap, hiszen be van kapcsolva valamelyik rádióadó, van olyan is, hogy csak beszélgetős műsor megy éppen, olyan adóra van állítva.
2018. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytam! :D Stresszmentes, aminek végtelenül örülök!
2018. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!