Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a nem hihető abban hogy...

Mi a nem hihető abban hogy valaki 2 diplomával br 190-et keres Bp-en és nem azért van ezen a helyen mert annyira szereti hanem azért mert örül hogy ez is van?

Figyelt kérdés

Mi nem hihető ebben? 2 diploma Bp lakhely bőven bőven nem pályakezdő. És br 190. És miért van akkor ott? mert szereti? Dehogy mint a szart utálja.

Akkor miért? Mert máshova nem kell azért és még ez is jobb a semminél meg az utcasöprésnél.

Mi ebben a nem hihető?


2019. febr. 18. 22:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Balázska, akkor az élvezkedésből szentestekor kirúgást is magyarázd már meg, ha belekezdtél. Várj, pattogatok egy kis kukoricát! :)
2019. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"Várj, pattogatok egy kis kukoricát! :)"


Hajrá.

2019. febr. 19. 10:19
 13/33 anonim ***** válasza:
12: Ez tetszik, amikor belebuksz a hülyeségeidbe, és már nem tudsz semmi okossággal előállni.
2019. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"2: Ez tetszik2: Ez tetszik"


Na tehát tetszik. Hol itt a gond?

Sehol. Nyugodj meg 10 év múlva is itt leszek.

2019. febr. 19. 10:27
 15/33 anonim ***** válasza:
14: Addigra még annyian sem fognak komolyan venni, mint most. Tekintve, hogy meg sem próbálsz a stílusodon változtatni.
2019. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szakok, amelyekért megszerzett diploma maximum tányéralátétnek éri meg. És van olyan helyzet, hogy valaki nem képes elhelyezkedni az adott szakmában. Ugyanis nem elég megszerezni a tudást, hanem azt tudni is kell használni. Szóval az nem meglepő, ha valaki két diplomával nem keres, csak bruttó 190 ezret.


Ha a munkaerőpiacot vesszük alapul, akkor az már teljesen normális lett, hogy valaki azért tűr el mindent, vagy marad évekig egy munkahelyen, mert fél váltani, és tart attól, hogy nem lesz másik, vagy épp befürdik vele. Így biztonsági játékot játszik, amelynek ugyanaz lesz a végkifejlete: felőrli az embert.


Azonban az általad leírt történet számomra hihetetlen. Már csak azért is, mert ha az aktuális hónapban nem kapom meg az előző havi fizetésemet, akkor miért is lenne okom maradni? Mert lényegében tök mindegy, hogy nem fizet ki, vagy munkanélküli vagyok. Fizetést nem kapok.

2019. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Már csak azért is, mert ha az aktuális hónapban nem kapom meg az előző havi fizetésemet, akkor miért is lenne okom maradni? „



Hogy miért? mert abban reménykedzs hogy a köv hónapban azért csak megkapod (és tényleg....) de ha elmész akkor mit kapsz semmit ráadásul még állást is buktad.

És lesz másik? Nem lezs. Nem 1 hónap múlvba 1 év múlva se.

Ez alatt azt értem hogy jobb másik. Mert 80 műszakos gyári meló az lenne akár holnapra de tudod mit inkább életfogytig itt maradok akkor. Ilyen trágya helyre soha. (na nem mintha ez nem lenne trágya hely de itt legalább megszakadni nem kell a szar pénzért)


Mi ebben a nem hihető nem tudom. Ezer és ezer van ilyne élethelyzetben



"melynek ugyanaz lesz a végkifejlete: felőrli az embert.“


És akkor mit lehet tenni? Ugorjak bele a semmibe hogy hátha lesz jobb? Mikor NEM LESZ SOGA ez tudható.Nem kell a maszlag nem lesz jobb hogy is lenne. Jó helyre nem én kellek. Még ha 10 évvel fiatalabb lennék akkor se. Miért is kellenék.

Kizárt. Hova kellek én sehova. Gyárba a szalag mellé oda.

De oda meg nem.

Inkább a halál.

2019. febr. 19. 15:33
 18/33 A kérdező kommentje:

"mert ha az aktuális hónapban nem kapom meg az előző havi fizetésemet"


Ja és az hogy is volt mikor a jászladányi tankörzetben az összes pedagógus 4 HÓNAPIG nem kapott egy fillért se???


És EGY SE hagyta ott! Ne 1 hónap, hanem 4!!!


ÉS ÁLLAMI munkáltató!!

Szóval ne verjük itt a mellünket hogy ha 1 hónapban nem kpaok bért akkor mi lesz... SEMMI!!

Mi lenne!! Úgyis marad midnenki.

2019. febr. 19. 15:38
 19/33 anonim ***** válasza:

"Szóval ne verjük itt a mellünket hogy ha 1 hónapban nem kpaok bért akkor mi lesz... SEMMI!!


Mi lenne!! Úgyis marad midnenki."


Csak as olyan nyomorultak maradnak, mint amilyen te vagy. Velem is volt olyan, hogy egy ideig nem kaptam fizut. Nyavajogtam a neten? Nem, hanem otthagytam. Aztán találtam másik helyet, ahol most kétszer annyit keresek mint az előző helyen, normális a főnök és minden hónapban megkapom a pénzemet.


Amúgymeg, ha igaz is lenne amit írsz, akkorsem lenne jogod itt hisztizni. Te b_sztad el magadnak az életed, akkormeg ne rinyálj

2019. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

19-esnek teljesen igaza van. Amúgy meg olyan nem létezik, hogy ne találnál munkát. Minden szar gyárban bármelyik pillanatban van egy rakás pozíció, amire vennének fel embert. A te lustaságod, ha nem járod végig a környékedbeli városokat utánanézni, hogy hova vennének fel dolgozni. Ha tennél is valamit normális munkahelyért, hidd el találnál is olyat, ahol megadják a szabadságot, nem fenyegetnek miatta, van betegszabadság, stb mint egy normális törvényes munkahelyen.


Mindennek persze akkor lenne értelme, ha nem kamuznál itt össze vissza, de őszintén szólva szórakoztató.

2019. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!