Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a nem hihető abban hogy...

Mi a nem hihető abban hogy valaki 2 diplomával br 190-et keres Bp-en és nem azért van ezen a helyen mert annyira szereti hanem azért mert örül hogy ez is van?

Figyelt kérdés

Mi nem hihető ebben? 2 diploma Bp lakhely bőven bőven nem pályakezdő. És br 190. És miért van akkor ott? mert szereti? Dehogy mint a szart utálja.

Akkor miért? Mert máshova nem kell azért és még ez is jobb a semminél meg az utcasöprésnél.

Mi ebben a nem hihető?


2019. febr. 18. 22:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

20

Tudod mi a vicc, az hogy elméletileg Budapesten él....vagy legalábbis sok kérdésben ott él.

Legalább élne a román-ukrán határnál és nem akarna költözni....de nem baszkí

2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"19-esnek teljesen igaza van. Amúgy meg olyan nem létezik, hogy ne találnál munkát. "



Hogyne találnék. 100000000000000000000000000000000000x leírtam 80 műszakos trágyameló szarért húygért ilyen lenne holnapra 10 is

De oda MINEK MENNÉK??? HOgy még ennél is szarabb leygen és még enyit se keressek mint most?

vagy minek???


HM,

Ilyen szarba minek menjek?

2019. febr. 19. 20:55
 23/33 anonim ***** válasza:
Ja hogy neked annál jobb most? Akkor qrva gyorsan hagyd abba a sírást.
2019. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Minél jobb? A 80 műszakos fizikai melónál valami szaros gyárba szarért húgyért? Annál jobb igen. 1 műszakos irodai meló.


De ha ez a mérce csak hát .... az már baj.

2019. febr. 19. 21:27
 25/33 anonim ***** válasza:
A karaktered a saját ostobasága és lustasága miatt tart ott ahol. Elvégzett két büfészakot, aztán beült az első helyre ahol lehet lábat lógatni. Nincs pénz és még a hangulat is sz_r? Nembaj, de legalább nem kell dolgozni. A kitalált személyiséged remek példája a proliknak, akik megmozdulni nem akarnak, de folyton sírnak azon, hogy nincs pénz és nem jutnak előrébb az életben.
2019. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy ez az egész kérdést kitalált, amelynek célja az emberek provokálása, ha az ismeretségi körömben nem lenne több tucat ember, aki úgy gondolok, úgy él, mint te.

Neki kialakult életképe van, tudja mit akar, mit dolgozni, mennyit keresni, de ha valami probléma akad, akkor viszont nem hajlandó ezen a nézetein változtatni.


Kereskedelmi végzettségem van, és ebben is akartam elhelyezkedni. Mikor befejeztem az iskolát szembesültem, hogy mennyire nincs munkahely, főleg pályakezdőnek. Igaz, én (még) nem pesti vagyok. Így mindenhová beadtam, mert rendszeres jövedelmet akartam. Még benzinkútra is elmentem töltőkezelőnek próbanapra.

Aztán elhelyezkedtem egy multinál, ahol öt évet töltöttem, de az utolsó két év volt a legnehezebb. Próbáltam váltani, de nem jött össze. Szerencsémre egyszer interjúra hívtak, az interjún közölték, hogy rám gondoltak egyébként is, s elfogadtam. Azóta eltelt három év. Most állok azelőtt, hogy lehet egy hónap múlva felköltözök a fővárosba. Egyrészről el akarok itthonról költözni, másrészről tudom azt, hogy vagyok annyira ügyes, hogy ne maradjak állás nélkül. S akár olyat is megtudjak fogni, amiben tudok fejlődni. És nem. Nem érdekel, ha egy gyárba kell elmenni dolgozni. Főleg azért, mert a gyárban is, ha nem nagyon az alja munkát kapod meg négy órás műszakban, akkor megkapod a bruttó 190-et.


Már a kérdésed kiírásakor is érezhető volt, hogy valami probléma lehet veled. A válaszaidban ki is jött: válogatsz, és sajnáltatod magad. Nem kell lelépni, és várni a jó szerencsét, de munka mellett lehet más munkahelyekre beadni az önéletrajzod. A vezető ilyenkor az esetek túlnyomó többségében akkor értesül róla, ha már ott állsz a felmondásoddal.

A hülyeség netovábbja, hogy dolgozni bér nélkül, és reménykedni, hogy kifizet. Ha be vagy jelentve, akkor simán elmehetsz munkanélkülire, s közben pedig feljelented. Ha pedig voltál olyan idióta, hogy belementél, hogy feketén dolgozol, akkor viszont ki vagy szolgáltatva teljesen.

A fentiek mellett persze még válogatsz is, s nem mész el egy gyárba, ahol megkeresnéd ugyanezt az összeget, és talán normálisabbak a dolgozók, vezetők. Te inkább nem csinálsz semmit, hanem tűrsz, és nyavalyogsz.


Bocsánat, de megérdemled.

2019. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

", ahol megkeresnéd ugyanezt az összeget,"


Na de KÖNYÖRGÖM ha UGYANEZT Az összeget kapom akkor MI A SZARNAK MENJEK EL??? uyganezért?? hát akinek 6 anyja volt majd az elmegy.


Menjek el a légkondis irodából egy műszakos hajnalozós éjszakázós gyárba ugyanennyiért?? keljek hajnalban éjszakázzak szombatoljak robotoljak??? KÖSZ NEM!!!!

2019. febr. 20. 12:45
 28/33 A kérdező kommentje:

"és talán normálisabbak a dolgozók,"



Ja... csomó cigány akik írni olvasni se. Ja.

2019. febr. 20. 12:48
 29/33 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne hisztizz itt, mint egy pisis.

Ha neked nem kell a több pénz ha többet kell érte dolgozni, akkor maradj ahol vagy, csak ne rinyálj.

Vagy legalább mondd el, hogy mit vársz. Adjanak a két büfészakos diplomádra és egésznapos gyakorizásra havi 300 ezret? Azt várhatod...

2019. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
30: Sőt, van amikor még a leleplező kommenteket törlik a kérdés helyett. Engem pár hónapja kitiltottak, amiért emiatt rájuk rivalltam, újra kellett regelnem.
2019. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!