Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretsz együtt dolgozni a...

Szeretsz együtt dolgozni a kollégáiddal, vagy rühelled őket?

Figyelt kérdés
Indokoljatok is! :)
2019. febr. 19. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
imadom oket! egyedul en vagyok 18, rajtam kivul mindenki kozepkoru vagy annal idosebb no, ennek ellenere neha ugy erzem magam a munkahelyen mintha ujra kozepsuliba jarnek:) segitokeszek, elnezoek a benazasaimmal es sok munkahellyel ellentetben ahol nok egyutt dolgoznak nincsenek pletykalasok, mindenki kedvesen beszel a masikrol akkor is ha nincs ott.
2019. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szeretsz tulzas kicsit, de mindenkepp igen, egesz jo tarsasagunk van.
2019. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondom, csak azért nem léptem még le másik helyre, mert a társaságot sajnálnám otthagyni, az elég kifejező?

Volt már pár helyem, de egy kis cégnél ennyi értelmes, becsületesen dolgozó, lelkiismeretes fazont még sose láttam, akik elég toleránsak ahhoz, hogy még egy hozzám hasonló, nagyon nehéz természetű embert is befogadjanak. Jóban vagyok a közvetlen kollégámmal, amolyan vállvetve szoktunk dolgozni, egymás mozdulatát is képesek vagyunk befejezni, és tényleg segítünk egymásnak. Volt nem egyszer, hogy lejárt a munkaidő, egyikünk túlórázott vagy épp váltott műszakban voltunk és a másikuk még ráhúzott (ingyen) egy tíz percet, fél órát, ha éppen úgy jött ki a lépés és az mondjuk hatalmas segítség volt éppen a másik félnek.

Jóban vagyok még sokakkal, többek közt a közvetlen feletteseimmel, akik többször bizonyították már mennyire emberségesek.

Állandóan megy a viccelődés, nevetés, egymás ugratása, és az is mókás, hogy sokszor a leghangosabban szórakozók dolgoznak a legjobban, legkeményebben.


Hogy ilyen helyet még egyet nem találok, az egészen biztos. Viszont azért vannak más jellegű (és nem csekély) bajok. De eskü, ezzel az agyament bandával még ezt a sz.rtömeget is könnyebb elviselni. Más helyen már rég elhúztam volna a csíkot.


Nem, nem szedtem/szívtam semmit. Ez tényleg valóság. Bár tény, ha nem látom magam, nem hinném el én se, hogy ilyen hely létezik. :D

2019. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Minden nap gyötrelem!(jó értelemben).Hasfájásig röhögünk mindenen.Nagyon sokat ökörködünk.(Hegesztők)
2019. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársam van, vele haveri viszonyban vagyunk. Egész nap röhögünk, poénkodunk és egymás agyára megyünk. Néha még munka után is összejárunk iszogatni. A főnökkel is jó a viszony, vele is lehet poénkodni, de ő nincs mindig ott velünk, ezért vele nem ilyen bensőséges a viszony.
2019. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az irodaba az az erdekes helyzet volt, hogy volt itt egy kozepkoru holgy sokaig es mindenki tiszta stresszbe volt folyamatosan es nagyon rossz volt a hangulat. Ot attettek egy masik irodaba es azota nagyon jo a hangulat es sokat rohogunk viccelunk. Egesz addig eszre se vettuk, hogy igazabol egy szemely rontja a kozhangulatot. Felelmetes ( 6-7 en vagyunk egy nagy irodaba jelenleg 3 an nok es 3 an ferfiak. Elotte voltunk 3 no a hangulatromboloval es 4 ferfi)
2019. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek velük lenni, mert van, aki olyan, mint a Barátok közt Claudiája, van olyan is, mint egy poloska, van, aki tök negatív azzal, aki nem éri el az ő IQ-szintjét. Fura
2019. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-an vagyunk 2 egybenyíló szobában. Egyikben 4-en, másikban 2-en.

Én vagyok abban az irodában, ahol ketten ülünk.


A mások szobába sokat beszélgetnek mindenről (magánélet is, baráti a légkör), ökörködnek, mesélnek egymásnak. Én néha átmegyek hozzájuk egy kicsit.


Aki velem szemben ül, neki szerintem személyiségzavara lehet. Nemcsak szerintem durva.

Már munkaidő előtt dolgozik, egész nap megfeszülve, minden szabályt betartva, csak az előírások, a megbeszéltek szerint, hipergyorsan. Ugyanabban a merev, katonás pózban. Önállóan nem hoz döntést, de még levegőt se vesz úgy, hogy nem adtak rá engedélyt.

Engem meg szabályosan nevel. Megjegyzéseket tesz a munkamorálomra, az alaposságomra, leparasztoz, egyszer közölte, hogy hazudok , csak, mert félreértettük egymást. Közli, hogy nem vagyok normális, felhánytorgatja a régi dolgaimat, köztük olyan vitákat másokkal, amire a kutya se emlékszik már. Rám szól, kinek hogy köszönök, hogy nem köszönök. Volt, hogy csak úgy, a csendet megtörve kérdeztem tőle valamit, erre nekem esett, hogy miért nem nézek utána, semminek se vagyok képes utánanézni, mindig kérdezek.

Erős kifejezéseket használ (férfi a nőre) és úgy sérteget, hogy ezt szerintem tanulta valahol, mert ez magától nem jöhet.

Egész nap csendben ülünk, sok nap telik el, hogy "szia", "jó étvágyat", "egészségedre", "köszönöm". Kerülöm vele a beszélgetést, mert elvagyunk pár órát, esetleg pár napot majd nekem támad.

Ja, panaszkodni tilos, kb minden érzelemkifejezés tilos és ha bármiről is mesélek, leszól, kioktat.



Szóval a mi szobánkban nagyon rossz a légkör, állítólag sokszor érezhetően.


Mindezt halál monoton munka közben.


Megváltás lesz, ha sikerül végre elmennem innen.

2019. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
El vagyok velük és engem mindenki szeret ::))
2019. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy közömbösek ami nem lenne olyan nagy baj.Vagy pedig utálom őket.Vannak vegyesen középkorúak idősebbek férfiak nők.Állandóan beszélgetnek számomra teljesen közömbös témákról ha nem szólok hozzá semmit hanem dolgozom a munkára koncentrálok akkor az a baj ha próbálok belekapcsolódni a beszélgetésbe akkor pedig az nem jó.Ezért hagytam ott ezt a munkahelyet.
2019. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!