Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek, ha lenne egy...

Ti mit tennétek, ha lenne egy kolléga, akivel néha együtt kell dolgozni, de ő kettőt nem szól hozzátok egész nap, flegmatikus személyiség, lehetetlen vele kommunikálni?

Figyelt kérdés

Elég ritkán kell együtt dolgoznotok, de akkor kín szenvedés emiatt. Ráadásul egy kis helyiségben vagytok ilyenkor összezárva 24 órás szolgálatban.


Nagyon felidegesített tegnap ez a viselkedése. Nem ártottam neki semmit, mégis jóformán levegőnek nézett.



2019. jan. 28. 15:33
1 2 3
 1/24 anonymousreview60 ***** válasza:
38%
Nincs mese, meg kell kérdezni tőle.
2019. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit és hogyan szerinted?
2019. jan. 28. 15:39
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
"Figyelj, Béla, megbántottalak valamivel? Egész nap együtt dolgozunk és egy szót nem tudunk váltani egymással. Szerintem jobb lenne ezt megbeszélni és megoldani, mert ez szerintem így egyikünknek sem jó."
2019. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Könnyen lehet, hoyg egyszerüen nem beszélgetös fajta. Nekem sokkal idegesítöbb az olyan, akinek be nem áll a szája és folyamatosan"kommunikál".
2019. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

A köszönéseken kívül én is alig szólalok meg. Ez miért baj? Az a fő, hogy az ember elvégezze a munkáját.

És nem értem ilyenkor miért kell mindjárt azt gondolni, hogy a kolléga lenéz tégedet. Zárkózottabb, puritán személyiség, akárcsak én.

2019. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem beszélek egyfolytában, imádom a csendet én is. Zárkózott? Attól még lehetne normálisan kommunikálni a nullánál többet is.
2019. jan. 28. 16:14
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Szigorúan munkáról lehet vele beszélni csak egyéb dolgokról nem? Vagy munkáról, munkához szervesen kapcsolódó, fontos kommunikáció se működik?

Utóbbi probléma. Előbbi nem.

Ha valaki nekem nem szimpi, én is ilyen vagyok. Munkával kapcsolatban, ami elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez, normális de hűvös hangnemben megbeszélem, amit kell. Ezen felül nem törődöm az illetővel. Ha kezdeményez is, félszavas válaszokkal lerázom. Én bármennyit el tudok így dolgozni. A bizonyos másik ember csak akkor viseli el, ha maga is csak dolgozni jár be és nem barátkozni.

Lehet te se vagy neki szimpi. Van ilyen. Koncentrálj a munkádra és ne törődj vele. Vagy keress másik helyet.

2019. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt semmi baj, ha ritkán össze is kerültünk, azért beszélgettünk, megha ő passzívabb is volt. Egy ideje ilyen, de nem csak velem. Mások is mondták már.

Viszont oka nincs rá, hogy ne legyek szimpatikus, hiszen mindig érdeklődő voltam irányába. Nekem fontos, hogy akivel együtt dolgozok, jól ellegyünk, normális kommunikáció mellett. Nyilván nem várom el, hogy mindenki a barátom legyen, de engem nem úgy neveltek, hogy bemegyek dolgozni, ne szóljak senkihez, majd hazamenjek. Ez szerintem bunkóság, attól függetlenül, hogy valaki zárkózott-e vagy sem. Ráadásul egy korosztály is vagyunk, és semmi oka arra, hogy antipatikus legyek számára.

2019. jan. 28. 16:41
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Van nekem egy ilyen munkatársnő

Hát én elküldtem a fszba ha valaha is mondott valamit beszólt hát aztán meglepődött ha elküldik a fszba. De többi ember akivrl ugyan igy volt mindenki be szólt neki. Ilyen vissza húzó emberre senkinek sem volt szüksége

2019. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8: De ezt nem értem, hogy miből gondolod, hogy antipatikus vagy neki? Abból, hogy nem trécselget veled?
2019. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!