Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz, hogy miután...

Szerintetek gáz, hogy miután munkaidő végén az egyik munkatársammal kiléptünk az ajtón, ugyanarra mentünk ráadásul, de kb. végig egy méterrel mögötte mentem és nem beszélgettünk?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem kedvelek, azzal én is így viselkedek, max annyi, hogy jobban lemaradok, mert 1 méterrel valaki sggében menni, akivel nincs kommunikáció, az kicsit azért zavaróan közeli.

De nem kötelező mindenkivel jópofizni, csak mert látásból ismered vagy egy helyen dolgoztok és éppen egy helyen vagytok/egy felé mentek. De ezért a hozzáállásomért engem mindig lepszichopatáznak, pedig csak őszinte vagyok és csak azzal barátkozok, akivel tényleg akarok is, nem szeretek kétszínűset játszani. Na mindegy. Majd az okosabb, jól szocializált emberek megmondják a társadalmi elvárásokat. (ugyanezek az emberek más kérdésnél meg azt írják, légy önmagad és ne hallgass mások véleményére...)

2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kis cégnél dolgozom egyébként és nem vagyunk rosszban, a munkahelyen még beszélgetünk is néha, viszont én eléggé zárkózott vagyok és amikor kilépek az ajtón, örülök, hogy végre betehetem a fülembe a fülhallgatóm, nincs kedvem már beszélgetni senkivel. :D Csak aztán meg olyan rosszul tudom érezni magam ilyen apróságok miatt.
2019. febr. 21. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és már eléggé hozzászoktam az ilyen helyzetekhez, zárkózott emberként nem meglepõ ha ez van, de azért igyekszem változtatni rajta, mert kínosnak érzem. Nem várom el mindenkitõl, hogy nagyokat dumáljunk, de azért egy kevés nyitottságot és barátiasságot igyekszem mutatni, fõleg azok iránt, akiket szimpatikusnak is tartok. Egymással ellenszenvezõ emberek esetén viszont abszolút normálisnak tartom az ilyent.
2019. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!