Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki 16 órában dolgozik,...

Aki 16 órában dolgozik, hogyan élitek meg? El merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Volna egy munka.Reggel 6- este 9-ig.Plusz oda-vissza fél-fél óra utazás.azt ne tudom még, hogy fizikailag mennyire kimerítő.Elvileg lépcsőzni, nehezet cipelni nem kell.(Étkeztetés).De nem szakács, nem konyhalány munka.

Nos úgy van, hogy heti 4 nap meló, 3 szabad.

Nem tudom, mennyire lenne ez kibírható? Vagy inkább bele se vágjak? Nem szeretném kikészíteni a szervezetem.

Van itt valakinek ilyen hosszú munkaidővel tapasztalata? Vajon hogy lehet ezt leamortizálódás nélkül kivitelezni?


2019. febr. 22. 17:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
esküvői felszolgáló vagy vmi ilyesmi?
2019. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munka egyetlen valakinek megfelelő:


A főnőkúrnak, aki bejelent majd persze 8 órára :)

2019. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit fizetnek? Ha 300ezer Ft nettó vagy afölött, akkor lehet meggondolnám.
2019. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Még a 12 óra is sok főleg konyhán. Én dolgoztam már ilyen helyen ott volt amikor 12 óráztam de volt amikor 8 óráztam, de akkor amikor 8 óráztam akkor hol autóval vittem kaját a vevőknek, volt amikor a felszolgálásba kellett besegítenem, volt amikor úgy hívtak be hogy csak takarítani kell de akkor is 8 órába csak. Amikor 12 óráztam akkor csak konyhai munka, sütés, főzés, amikor nyugis órák voltak akkor jött a rend rakás, pakolás, stb... felszolgálás ha sok ember jött mert menza szerűen működtünk, és bizony nem volt könnyű dolgunk. Én ott is hagytam a helyet mert ez fizikailag totál kimerített.

16 órába nem dolgoztam, annyit nem is lenne szabad még vendéglátásba sem. Persze voltam olyan helyen ahol 14 óráztam de ott legalább volt 1-1 óra szünet amikor 1 teljes óráig pihentünk egy külön helyiségbe így lényegében 12 órás műszak volt, de 14 órát kellett bent lenni, mert ha hajtás volt akkor ezek a szünetek úgy lettek elosztva hogy többször kaptunk keveset. Azt 2 hétig bírtam, aztán otthagytam őket.

2019. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
órabér van 700/óra nettó.
2019. febr. 22. 17:51
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

"órabér van 700/óra nettó."


Nevetségesen kevés azért hogy ennyire megterhelő órarendben dolgozzon az ember.

2019. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

*munkarendben

bocs az elírásért.

2019. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Az kb 180 nettó egy hónapban. Őszintén szólva ennyiét nem éri meg. Ha nagyon nincs más elvállalnám, míg nincs jobb lehetőség, de ez így rabszolga munka. 9 óra után 1 óra pihenő járna..
2019. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Ez gondolom egy borsod megyei faluban van ennyi pénzért.
2019. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Elvileg akkor és azt eszünk, amit akarunk (kajára nem lenne gond), azt kapunk.Rám a legnagyobb szükség elvileg reggelinél meg vacsoránál lenne.Ha helyi lennék, lehetne úgy is, hogy a köztes időben haza megyek, de helyit nem talál most, a dolgozó meg kell, remélhetőleg a köztes időben lesz időm kicsit pihenni, akkor úgy talán kibírható lenne.
2019. febr. 22. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!