Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki 16 órában dolgozik,...

Aki 16 órában dolgozik, hogyan élitek meg? El merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Volna egy munka.Reggel 6- este 9-ig.Plusz oda-vissza fél-fél óra utazás.azt ne tudom még, hogy fizikailag mennyire kimerítő.Elvileg lépcsőzni, nehezet cipelni nem kell.(Étkeztetés).De nem szakács, nem konyhalány munka.

Nos úgy van, hogy heti 4 nap meló, 3 szabad.

Nem tudom, mennyire lenne ez kibírható? Vagy inkább bele se vágjak? Nem szeretném kikészíteni a szervezetem.

Van itt valakinek ilyen hosszú munkaidővel tapasztalata? Vajon hogy lehet ezt leamortizálódás nélkül kivitelezni?


2019. febr. 22. 17:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem falu, város.Túrizmusban jelentős.
2019. febr. 22. 18:19
 22/38 A kérdező kommentje:
Főnök mondja:ez még emelkedni fog, ha látja valakin, hogy igyekszik.Nem tudom, még mit tehetnék azon felül, hogy 15 -16 órán át ott ba-szom a rezet...Készenlétben.
2019. febr. 22. 18:23
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne vállald. Verd ki a fejedből. Xar munka, kevés penz. Ha jót akarsz magadnak, felejtsd el és keress mást.

Kettes voltam.

2019. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az, aki azt kérdezte, hogy néz ki ez a 4 nap meló 3 pihenő. El ne vállald. A beosztás is szar, de aztán megláttam a 700 forintot. Felejtsd el. Ennél bárhol többet kapsz és nem pusztulsz bele. Hallgass mindenkire, engedd el. A szabadnapokon egy dolgot csinálnál. Aludnál. Ez így élhetetlen.
2019. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról hogy ez a munkaidő teljesen ellentmond a munkatörvénynek. Bár ezen már meg sem kell lepődni Magyarországon.
2019. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Én vasutas vagyok, 12-24 12-48 az időbeosztásom, nappal éjjel. Én személy szerint bármit elvállalnék ami 16 óra, csak ne kellene éjszakázni, mert az gyilkos. Nem bírom, 25 éves nő vagyok, 5 éve csinálom. Mondjuk neked 3 nap lenne szabad, nekünk másfél van, de van, hogy egy sem, ha túlórázni kell. Ha nincs más, vállald el.
2019. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
De csak akkor, ha nincs máskülönben keress olyat, ami jobban fizet. Előző voltam.
2019. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Előző,ezt hogy értsem? 12 óra munka után 24 óra pihenő, aztán 12 munka után 48 óra szabadidő?
2019. febr. 22. 19:55
 29/38 anonim ***** válasza:
Igen, általában. 12 nappal, utána 24 óra pihenő, utána 12 óra éjszaka és utána aznap (reggel mondjuk 6-ra haza érek) és másnap otthon vagyok. De van, hogy nem, mert dupla éjszakázok, vagy dupla nappalozok, vagy éjszaka után másnap nappalozok. Kevés az ember, csak ezt nem hallani a hírekben. De a 12 óra nappal után sem tiszta 24 órád van, mert haza jutás, munkába jutás, csak ez senkit nem érdekel. Van, hogy egy hónapban lenyomunk 210-250 órát. Én órától függően 210-260 ezer között keresek, ami azért magyar viszonylatban nem számít olyan rossznak, de mondom, az éjszaka, az idegrendszer és szervezet gyilkos, annál még a nappalos munkakör is jobb. Ezért mondom, hogy csak akkor vállald el, ha nincs más.
2019. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mármint tudom, hogy te nem fogsz éjszakázni, de 16 óra melóért 700 Ft-os órabér elég gyalázatos. De a heti 3 szabadnap az elég korrektnek tűnik.
2019. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!