Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki 16 órában dolgozik,...

Aki 16 órában dolgozik, hogyan élitek meg? El merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Volna egy munka.Reggel 6- este 9-ig.Plusz oda-vissza fél-fél óra utazás.azt ne tudom még, hogy fizikailag mennyire kimerítő.Elvileg lépcsőzni, nehezet cipelni nem kell.(Étkeztetés).De nem szakács, nem konyhalány munka.

Nos úgy van, hogy heti 4 nap meló, 3 szabad.

Nem tudom, mennyire lenne ez kibírható? Vagy inkább bele se vágjak? Nem szeretném kikészíteni a szervezetem.

Van itt valakinek ilyen hosszú munkaidővel tapasztalata? Vajon hogy lehet ezt leamortizálódás nélkül kivitelezni?


2019. febr. 22. 17:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
"a heti 3 szabadnap az elég korrektnek tűnik."- Inkább ez a minimum ami elvárható. De még így is embertelen az egész.
2019. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Tudom, mint írtam, nekünk van, mikor 1 sincs.
2019. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem talál helyit?...Vajon miért? :D (költői)

Ez a munka meg a mávos is egy trágyadomb.

Megdöbbentő hogy mennyi mávos munka van akár felénk is. Voltam nyílt napon és vicces volt hogy egy műhelyfőnök azzal csábította volna a népet hogy akár a saját maszekot is meg lehet bent csinálni ha van rá idő....Vicces és egyben sajnálatos is :/

2019. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de ez van. Míg a mittudomén milyen kockázat elemző hr-es macifül másfél millát hazavisz (nem fikázom, az is munka, csak túl van fizetve) addig aki gürcöl a hóban, fagyban, éjjel, nappal, azt leköpik az utasok, meg a saját főnöke is. Ugyanez van ott is, amit a kérdező ír, meg nagyon sok más helyen is, de hát nem juthat mindenkinek jó munkahely.
2019. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felejtős, még sok pénzért sem vállalnám, nem 700 forintért óránként. Diákmelósként többet kerestem évekkel ezelőtt és kb. csak láblógatás volt. Kikészítenéd magadat, 4-5 óra alvásokkal, plusz az egész napod csak munkából állna. Ja a legjobb meg az lenne, hogy be lennél jelentve 4 órára. A fizuemelésről meg ne is álmodj, hiába mondja :D



Van ismerősöm vendéglátásban, mindenhol ez megy. Sz..r fizetés, túlóra, senki sincs rendesen bejelntve, aztán mehetne sápítozni a vendéglátósok, hogy nincs ember. Hát ilyen hozzáállással ne is legyen, dögöljenek éhen.

2019. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Trogdor ***** válasza:

Mindig is kíváncsi voltam milyen elmebeteg ember talál ki ilyet, hogy 16 órás műszak...

Persze értem én, hogy aznapra csak egy embert kell minimálra félig feketén bejelentve dolgoztatnia és ez neki marha jó, de ezen felül, hogy gondolja, hogy ez bárkinek is megfelel..

2019. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Senkit nem csak arra vesznek fel, amit meghírdetnek, ezt felejtsd el .


Mekiben dolgoztam, mint KONYHAI KISEGÍTŐ. Na, ez az volt, hogy konyháztam, burgonyáztam, kasszáztam, lobbyztam, mosogattam (ja, ezt egy napon belül).


Most ELADÓ vagyok egy ruhaüzletben; kasszázás, boltrendezés, áruátvétel, csomagkiadás, takarítás, főpinyózás (kassza zárás, leszámolás stb).



Szóval akármit hirdetnek meg, ott 5x annyi dolgot kell csinálnod, akármiről is van szó. Nyilván még akkor nem igen dolgoztál, ha ezt nem tudod.

2019. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
#37 ne haragudj, de mit hittel, mit csinal egy elado egy ruhaboltban? hogy csak a kasszaban kell mosolyognod? vagy csak a ruhak kozott korzozva segitseget felajanlani a vasarloknak?
2019. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!