Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan "vágódjak be" a kollégá...

Hogyan "vágódjak be" a kollégáknál ilyen esetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja dolgozom egy cégnél, egy osztályon vagyunk 17-en, abból 3-an vagyunk lányok. 2 héten belül lesz egy nagyobb céges buli, ez lesz ott nekem az első, mert a korábbira nem tudtam elmenni betegség miatt. A 2 másik csajszi pedig most nem tud jönni majd. A kollégák arról beszélnek, h sokat fognak inni, én viszont annyira nem bírom a piát. Az gáz lenne, ha én nem innék annyit? Nem akarok matt részeg lenni előttünk. Ha nem iszom velük, az unszimpatikus lehet nekik?

Tudom, h elég hülye kérdés, de ez egy viszonylag komoly cég, kicsit izgulok, milyen lesz ez a buli.


Köszi a válaszokat!


2019. febr. 22. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Speciel, el sem mennék egy ekkora társaságba egyetlen egy nőként. Szerintem inkább ez a gáz!
2019. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól értem most még próbaidőn vagy?

Ha igen, menj el, de ne próbálj meg bevágódni, nem jó az neked, hidd el. Én hasonló férfi többségben dolgoztam férfiként, és én nem vártam el a nőktől kb. semmit. Szimplán udvarias voltam velük és kész.

Ha megpróbálsz bevágódni azt sokan annak veszik hogy rád hajthatnak, ami nagyon nem jó a munkahelyen.

Legjobb ha keveset iszol, nem csinálsz hülyeséget, és diplomatikus maradsz.

Kellemes szórakozást.

2019. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!