Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Depressziós embernek tudtok...

Depressziós embernek tudtok ajánlani munkaköröket?

Figyelt kérdés

Könnyen végezhető fizikai munkára gondolok.


Köszönöm.



2019. febr. 23. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Éjjeli ör.
2019. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Bkv jegyellenőr
2019. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Há vagy sínhegesztő. Betudlak protezsálni!
2019. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr 24/48-as beosztásban (24 óra munka, 2 nap pihi).. Vagy sima 12 órás éjszakai őrzés, ha van.. Sok órát kell bent lenni, de van pár hely, ahol nem igazán van feladat.
2019. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Call Center munkatárs
2019. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%

Azt nem írtad, hogy milyen állapotról van szó, vagy-e rokkantosítva?

Vannak védett munkahelyek beteg emberek számára, ahol alapvetően számolnak azzal, hogy az ember teherbírását figyelembe kell vegyék, nem terehlhetnek a végletekeig. Ez sok helyen van már, ezek a rehabos munkák. A helyi munkaügyi központban tudsz érdeklődni, és a családsegítőben tudnak segíteni abban, hogy milyen védett munkahelyek vannak a környékeden.

Én kifejezetten nem ajánlom az éjszakai munkát (pl:őrködés), inkább olyasmi lenne praktikusabb, ami egy lehető legoptimálisabb napirendhez tud igazódni. Reggel felkelsz, elmész dolgozni, ledolgozod a 4-6-8 órádat (többet nem célszerű betegen vállalni, rokkantosításnál törvény határozza meg a foglalkoztathatóság napi mértékét), hazafelé vásárolsz, otthon rendezed a napi teendőidet, s veszel egy kutyát, cicát vagy valamit, ha egyedül vagy, hogy legyen kivel törődnöd, akitől szeretetet kapsz, és napi rendszerességet igényel az ellátása. Utóbbi csak akkor természetesen, ha már jó ideje dolgozol, s tényleg tudsz róla gondoskodni.

2019. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok. Szàmunkra szerintem semmi nincs. Még gyàrba se vesznek fel pedig jól megírom a tesztet. Nem szeretik sehol se a depressziósokat. Talàn az éjjeliör lehet nem is olyan hülyeség. Mert ott nincs sok ember között és nem olyan nehéz a munka. De ha nincs jó kiàlàsod meg jó fizikumod akkor oda se fog felvenni a kutya se. Én ezért nem is mentem még eddig örnek. Mert mindig arra gondolok a kutya se alkalmazna engem. Sok embernek megvan a vsgyonör papir. Egy àllàsra sokan jelentkeznek. Ha én lennék a fönök én se venném fel sajàt magam. Hanem inkàbb egy erös fizikumú embert.
2019. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Raktár, árufeltöltés, takarítás esetleg? Gyakorlatilag bármit tudnál csinálni egy elfogadó és pozitív környezetben, teljesen mindegy, mi a feladat.
2019. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Gyümölcs szedés.
2019. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

duel links android@2

Gondolkozz, kinek erősködsz. Velem így nem lehet beszélni!

2019. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!