Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki ma Budapesten nem talál...

Aki ma Budapesten nem talál jó munkát, az mit csinál rosszul?

Figyelt kérdés

Én mondjuk csak váltani akarok.

Fél órát sírtam a Profession kínálata miatt.

Holnap pedig be kell mennem a jelenlegi munkahelyemre, ahol úgy érzem, már egy napot se bírok ki.

Mit tegyek? Vagy mit teszek jelenleg rosszul?


2019. febr. 24. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Rengeteg karrierportál van.

Használd a szűrőket, töltsd fel a cv-det, keress Facebook csoportokat, menj be a Munkaügyibe, stb.

2019. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
A "jó munkát" nem hirdetik. Csókosnak kell lenni. De ez köztudott!
2019. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A muunkaaaüügyiiibeee? Dehát ott maximum ugyanolyan adatrögzítést tudnak, mint a jelenlegi, nem?

Ha esetleg nem, kiveszek szabit és bemegyek.



LinkedIn profilom is van, Profession-ön angol és magyar nyelvű önéletrajz

2019. febr. 24. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja! Szóval arról van szó, hogy nincs értelmes végzettséged? Hát akkor ne várj sokat.

Maximum át tudod képezni magad valami más foglalkozásúvá.

2019. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs sajnos. :(


Mivé képezzem át magam?

2019. febr. 24. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy az illető csak szerencsétlen épp vagy ennyire jó. Ha az előbbi, akkor n add fel, max. kérdezz meg pár ismerőst, hogy nem tudnak-e vhova beajánlani, és nézd a knálatot. Ha az utóbbi... akkor piacképtelen a végzettség és nincsenek egyéb készségei az illetőnek :(. Nyelvtudással, egyetemi végzettséggel pl. már simán lehet menni multihoz ügyfélszolgálatra... nem azt mondom, hogy ezzel 500e-t lehet keresni, de többet, mint a kuli adatrögzítéssel.
2019. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Fontos, hogy mi érdekel, miben érzed otthon magad és mennyi fizetést tartanál elfogadhatónak.

Ezek alapján a szempontok alapján neki lehet indulni képzéseket keresgélni. A munkaügyi is indít tanfolyamokat, de csak megfelelő jelentkezői létszám esetén.

2019. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor fel kell mondanom és minimálbért kapok a munkaügyiben induló tanfolyam ideje alatt?
2019. febr. 24. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom most pontosan mennyit adnak a tanfolyam időtartama alatt. Még a felmondás előtt célszerű megérdeklődni, mire vagy jogosult és milyen tanfolyam indulására van esély.
2019. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem hangzik jól.


Nem bírom a monotóniát, szellemi munkák érdekelnek.

Érdeklődő vagyok, reálos beállítottságú...

2019. febr. 24. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!