Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5 év svájci informatikus...

5 év svájci informatikus munkatapasztalattal milyen könnyen talál az ember állást Budapesten? Protekció nélkül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 15:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És mennyit lehet havonta keresni nettóban?
2016. máj. 4. 15:23
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ne viccelj már ember.

Simán,sőt inkább már vezetői pozícióba ha teheted.

De miért jössz haza?

Mért nem mész pl USA,Szingapúr esetleg Dubaiba?

Milyen területen dolgozol?

2016. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Itthon nem respektálják a külföldi munkatapasztalatot. Mindenkiben az merül fel hogy vajon miért kellett hazajönnöd.
2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 jól leírta, de igazából nem érezhető. Amikor a barátom visszajött, mondta, hogy a telefonja gyakorlatilag megállás nélkül csörög, és gyakorlatilag licitálnak érte. Nekem meg van egy bölcsész diplomám és 2 év óta semmi nem történik...
2016. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Nekem 5 év angliai IT-s tapasztalatom van, nem egészen 1 hét alatt találtam melót, magyar viszonylatban álom feltételekkel. Néhányan megkérdezték hogy miért jöttem haza, erre mindig azt feleltem, hogy "itthon képzelem el a jövőmet a továbbiakban". Ez igaz is, ma már van annyi tartalékom, hogy ne kelljen aprópénzért dolgoznom, így itthon tudok élni, nyugodt körülmények között. Néhány, főleg kis cég nem alkalmaz majd, mert nem tudnak annyi fizetést adni, amennyit kérsz. A multik és a nagyobbak simán megadják, ha jó vagy.
2016. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Szia,


IT recruiter vagyok, ha gondolod, akkor dobj egy privit és segítek.

2016. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Multiknál max annyit kell eldöntened, hogy architect vagy valami projekt menedzsment vonalon akarsz dolgozni.
2016. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En is most jovok haza Angliabol, tobb ismerosom is nemreg jott haza.Szerintem informatikaban talalnal nagyon hamar akar vezeto poziciot nemet fizetesert (azert nem svajci).

Ismeroseim vendeglatasban dolgoznak, a munkaadok imadjak a kulfoldi tapasztalatot.

2016. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kulfold es it? Huhh alom.

Szerintem nagyon hamar, a negativ kommenteloknek nincs igaza.

2016. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
0 nap. Nem találni kell, elfogadni az ajánlatot amit kapsz az átlag napi 5 hívásból. Egyébként architekt vagy TM pozíciót pályáznék legalább 1M bruttóval.
2016. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!