Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a "biztonság...

Mi a véleményetek a "biztonsági őrökről"?

Figyelt kérdés

Egyre többször és egyre több helyen látom, hogy kvázi élet-halál között lebegő nyugdíjasok vállalnak el biztonsági őri munkákat.

Nem teljesen értem nekik mi a funkciójuk. Elkapják a tolvajt? Utána futnak?


Voltam egyik nap a Media Markt-ban. Ott is egy kb élő halott volt. Aztán azt látom, hogy leseget, meg szépen jön utánam. Mielőtt kérdeznétek, volt nálam kosár, és cigánysem vagyok.

Na most ha lopnék mit csinálna? Most nem azért, de egy mozdulattal tolószékbe raknám ha akarnám arra a maradék pár hónapra, amíg létezik.



2019. febr. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan arra valók mint a kamerák,csak a kamerát nem nézi senki egész nap.

Ha meg valaki lop vagy valami van rendőrt hívnak.A bankban a fegyveres rablóval se állnak le a biztonsági őrök boxolni.

2019. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig is nevettem az ilyeneken.

Rájuk adják az 5xl-es öltönynadrágot, meg valami security cég logós pólót.


Egyszer euronics-ban állt rám egy ilyen veréb. Okot nem adtam rá. Vittem magammal kosarat, nem vagyok kisebbségi tag sem. Aztán rámállt. K**va diszkrétan jött utánam, meg belesett mindenhova.

Aztán eldurrant az agyam és megmondtam neki ne kövessen mert kiütöm az 5 számmal nagyobb gatyájából. Kicsit hebegett habogott, aztán szépen odébb állt.

Utána tudtam nyugodtan vásárolni.


Már az önmagában egy csőd, hogy valaki nyugdíj mellett dolgozni kényszerül, pláne ilyen alja munkát végezni.

2019. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami itt megy ezen a téren is Mo.-n, egyáltalán nem értem... Van persze korrekt, normális őr, akire lehet számítani, akitől lehet kérdezni (holott nem infopult a szerepe), de sok kétely merül fel sok tekintetben sok helyen nekem is.
2019. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha követnek,nekem mindig bevállt,hogy oda mentem hozzá és éppen,arról a polcról "kerestem" valamit,amelyik mögött áll.

Tehàt meg kértem,hogy alljon arréb...zavarba is jönnek:)

2019. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munka egy vicc. 24 órás szolgálat, se szabi, se táppénz, nevetségesen alacsony fizetés mindezért.... ide tényleg csak az alja megy.
2019. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy általánosságban mocskos, agresszív állatok! Persze vannak kivételek, de ha arányaiban nézzük akkor a legtöbb egy tahó! Persze attól is függ hol dolgozik. Szerintem egy bankban azért a normálisabb réteg van belőlük, de egy BKV-n, szórakozóhelyeken, koncerteken, éttermekben, lepukkant boltokban, pályaudvarokon már a kötekedős balhét generáló réteg szerintem a számottevő. Ezek direkt azt nézik, hogy ki az aki részeg, gyenge, egyedüli, tehát ki van szolgáltatva. Általában ilyenkor belekötnek aztán megverik. Persze a csóri nem emlékszik majd semmire, aztán majd jonnek a jól bevált szövegek. Ittas, drogos volt, kiprovokatalta, többször is figyelmeztették stb.. persze ha a média felkapja akkor meg mennek a kamu kommentek, akik nyilván szintén bizti őrök.. hogy egyébként én ott voltam és láttám, hogy kotekedett, és ittas volt, és bla bla... Aztán ennyi a dolog vége általában. A rendőrség sem tesz semmit, mert korrupt banda az is. Az a baj, hogy ma már lassan mindenkire rá lehet húzni vmi fos színű mellenyt.. ezek a nagy bizti őrök meg általában azt keresik kit lehet megverni, a kidobok nagyrészevel együtt! Szóval szerintem a legtöbb helyen is egyébként ők jelentik a legnagyobb veszélyt! Tőlük kekk tartani a legjobban. Én ezért nem is iszom.. mert ki lennék szolgáltatva, utána meg az lenne, hogy részeg, drogos voltam, és nyilván kiprovokaltam, a sérüléseimmel meg mehetnék a korrupt rendőrökhöz. Sajnos nekik általában jobban hisznek a rendőrök! Pedig sokszor ők kezdik a balhét! Sajnos ha valakit megvernek sokan helyeslik... ezt látom sok kommentben, holott egyértelmű, hogy a bizti örök hibaztak. Pedig senkit nem lenne szabad megverniuk!
2019. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki meg lepontozott az is egy fszkalap! Nekem ez a véleményem, szóval választ adtam a kérdésre!!!
2019. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!