Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék otthoni munkát...

Hogyan tudnék otthoni munkát szerezni (aki otthon dolgozik, please)?

Figyelt kérdés

Sajnos most otthonra kényszerültem,de nem tudok tétlen maradni.

Aki otthon dolgozik,vagy dolgozott már,kérem segítsen pár kérdés megválaszolásában:

Milyen munkát lehet otthon végezni?(hallottam "MLM-ezésről" pl)

Hol érdemes ezt keresni?(eddig mindig profession-on kerestem,és általában fel is vettek,ahová behívtak,pl bank 1x,és pénzváltókban többször)

Kb mennyit fizetnek?

Bejelentenek?

Meg hogy kell ezt elképzelni,valaki nem tudna egy tömör és rövid mondatot írni erről?

24/fiatal férfi


Teljesen ismeretlen ez a terület számomra,az én világomban el nem tudtam képzelni otthoni munkát,és máig sem nagyon,csak hallomásokból hallottam párszor.


2019. márc. 1. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Ami érdekel menj s kérdezd meg, informálódni lehet, nem harapnak.


Én pl jó ideje itthonról dolgozok, magam s 2 ismerősömmel.(egyik elektronikához, másikuk fa megmunkálásához ért, olykor szabad idejükben megfizetve segítenek 1-2 tárgy prototípusát megcsinálni, én pedig tanulok tőlük, hogy önállóan vigyem tovább)

Művészet rengeteg ágán jó minőségű termékeket adok ki.

Mivel kialakult a vevőköröm s megfelelően szeretném vezetni s alkotni, készül egy blog s weboldal is, ami nemcsak eladás céljából jó, de látogatók után is van plusz bevétel.


Elözmények:

Kutatgatás, informálódás, felmérés, mit milyen gyorsan s hatékonyabban tudok s hogyan kivitelezni...stb

S mellette bemutató termékek prototípusainak elkészítése.


Keresd meg mihez értesz, informálódj s elmélkedj el: Mit tudsz kihozni belőle(?)

2019. márc. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előttem írtak jókat, én csak azért egészítem ki, mert írod az MLM-et, s van pár buktató.


Szaktudást nem igénylő, otthon végezhető munka nincs. Az MLM=átverés, sok meló, sok pénz elvesztése


Csak olyan ajánlattal foglalkozz, ami leinformálható.

Van cégbejegyzés, elérhetőség (valós, létező hely, ahova oda lehet menni, személyesen beszélni az illetékessel.

Nézd meg a honlapot is. Sokat elárul annak minősége.

Ha az e-mail címük domain része nem @cegnev.hu, hanem internetszolgáltató domainje, ingyenes levelező van megadva, igénytelen vagy nem si létező cég.

(Gondolj bele, egy .hu domain kb. 1400 forint évente. Ha ennyit nem adnak kir rá, az milyen cég lehet).

Semmiképpen ne foglalkozz olyan ajánlattal, amelyben tőled pénzt kérnek, teljesen mindegy, milyen címen.

2019. márc. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!