Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok a főnökötökre gondolni?

Szoktatok a főnökötökre gondolni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 17:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nálunk az összeférhetetlen lenne. 😂 Ha már titokban csináljuk, akkor ügyesen kellene 😉
2019. márc. 8. 20:40
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez az ember iszonyatosan gáz, kiábrándító....😔😭😭 Úgy megbántott, hogy felmondok. 😔
2019. márc. 13. 21:48
 13/20 anonim ***** válasza:

En pont azert istenitettem mert brilliàns elme, ez mellett szerény, kitűnő csapatjatekos, racionalis, képes elismerni a masikat, jol nez ki, tetszem neki mint nő,de van felesége es racionalisan korrekt is a csaladjahoz. Feddhetetlen. Tökéletes.

Ugye nincs még egy ilyen főnök sehol?

2019. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Te megfogtad vele az isten lábát. Én meg napok óta zokogok miatta.
2019. márc. 13. 21:56
 15/20 anonim ***** válasza:

En hierarchikus kapcsolatokban soha nem latok semmi jot. Egy beosztott irro ritka ha egyenrangu tarsa tud lenni egy feljebbvalonak. Ergo nem csak haszngatjak fizuemelesert vagy kiprobaljak maganeletben is aztan dobjak, sok főnök kisebbsegi komplexusos es nem tud beosztottat de tarsat sem kezelni


Ha tetszik a foni finoman le lehet jatszani hogy viszonzott e, sirasig en nem jutnek el soha munkahelyi viszony miatt. Mert amugy munkaban nem is adom önmagam elvegre nem otthon vagyok vagy baratokkal, barmikor hatba szurhat barki

2019. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Amikor kakilok, látom a wc-én és amikor lehúzom azt is.
2019. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂
2019. márc. 14. 14:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden főnököm férfi volt, de egyik köcsögebb, mint a másik.Akkor se dugnék velük, ha más férfi nem volna földön.Pedig nem néztek ki olyan rosszul, de a természetük....fuj.
2019. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, mivel alakul köztünk valami. Semmi komoly, de épp elég ahhoz, hogy néha eszembe jusson. :D De a lányokra is, szeretem őket, jóban vagyunk.
2019. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs nap, hogy ne jusson eszembe, meg is szenvedtem a hosszú hétvégét :D Holnap céges buli, jó is lenne flörtölni vele <3 , de nem lesz abból semmi, mert neki is van főnöke meg elég sok nő tud előszeretettel keverni-kavarni.
2019. ápr. 25. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!