Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van köze a munkáltatónak...

Van köze a munkáltatónak ahhoz miért van végrehajtói letiltás a béremen?

Figyelt kérdés

A végrehajtó azt mondja ehhez semmi köze nem véletlen hogy a végrehajtói letiltási felszólításban sincs semmi ok, magyarázat jelölve, csak maga a tény hogy letiltás X ezer ft erejéig.


Most akkor van köze vagy nincs? Mondjuk azért sem értem mert ha tudja az okot ha nem, a végrehajtási levonást meg kell tennie, ha nem teszi még a még a céget büntetik meg.

Így nem is értem mit akar voltaképp a cég.


2019. márc. 11. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván érdekli, hogy mi miatt van. Fél, hogy erkölcsileg nem összeegyeztethető a munkaköröddel, amibe "belekeveredtél".

Pl. szerződést szegtél, és a másik fél nyert ellened a bíróságon, vagy óriási tartozásokat halmoztál fel, amiket nem fizetsz. Nyilván senkinek sem mindegy, hogy milyen emberrel dolgozik együtt. Főleg, ha fontos a bizalom, ha pénzt kezelsz, ha nagy a felelősséged.

2019. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Nyilván érdekli"


Akkor nem érted a kérdésem. Hogy őt mi ÉRDEKLI azt leszarom. De KÖVETELHETO-e a választ ez a kérdés.

Nem ugyanaz a kettő.


Engem is érdekelne egy pucér fotó a szomszéd csajról de nem mehetek oda KÖVETELNI hogy adjon.



Másik megközelítés: erkölcsim van, le van adva innentől fogva van még kérdés?

2019. márc. 11. 11:57
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Csak neked semmi közöd a szomszéd csajhoz. A munkáltatónak meg köze van ahhoz, hogy milyen embert alkalmaz. Ő dönti el, hogy milyen emberrel akar együtt dolgozni. Legfeljebb majd elküldenek.
2019. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Pl. szerződést szegtél, és a másik fél nyert ellened a bíróságon, vagy óriási tartozásokat halmoztál fel, amiket nem fizetsz."


Egyikhez se lenne köze a világon senkinek csak nekem és a másik félnek és slussz. Harmadik félnek köze nincs hozzá ha így is lenne.

Ha én tartozok ehhez két embernek van köze: nekem és akinek tartozom és pont.

2019. márc. 11. 11:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmi munkakörökben van jelentősége, ezen belül is elsődlegesen azokban a munkakörökben, amelyek betöltésének feltétele a nemzetbiztonsági átvilágítás kockázati tényezők nélküli eredménye. Tehát van, amikor több köze van ehhez a munkáltatónak, mint azt sokan vélnék.
2019. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

" Legfeljebb majd elküldenek."


Pontosan. Legfeljebb majd elküldenek az egy dolog, amúgy is bárkit bármikor elküdlhetnek sőt hovatovább manapság a munkahelyeken nem igazán elküldenenek valakit hanem magától megy el.

De ez még mindig nem válasz a kérdésemre.

2019. márc. 11. 12:01
 7/15 A kérdező kommentje:

"eltétele a nemzetbiztonsági átvilágítás kockázati tényezők nélküli eredménye. "


Na jó a pihentagyúságot azt ne itt éld ki.

Nemzetbiztonsági átvilágítás.... ja. Operátor vagyok egy üzemben.

Nemzetbiztonsági az.

2019. márc. 11. 12:01
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ma nagyon kreatív voltál :) Csak a válaszodból jöttem rá, hogy megint te vagy az, a kérdésből még nem esett le.
2019. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"feltétele a nemzetbiztonsági átvilágítás kockázati tényezők nélküli eredménye"


Ja és ha így lenne de akkor meg miért TŐLEM követeli a választ? akkor világítson át és megvan a válasz nemde?


Jól néznénk ha egy átvilágítás abból állna hogy az átvilágított mit nyög be magáról.

Tolvaj új maga lopott? én?? Én aztán nem.


Jó akkor nem lopott.


Ja mert ez így megy uyge?

2019. márc. 11. 12:03
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nincs köze , de ha rákérdez te elhajtod vagy közlöd a tényeket esetleg kitesz indoklås nélkül mert megteheti .
2019. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!