Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek nincs munkahelye mit...

Akinek nincs munkahelye mit csinál egész nap, mennyi idő után talált?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hosszabbítottàk meg a munkaszerződésem, így most nincs munkám. Van egy 3 éves kisfiam ő már oviba jár, férjem dolgozik. Itthon àltalàban délelőtt elvégzek, délután meg keresem neten az àllàsokat, de sajnos helyben vagy a környéken nem talàltam még. 3 hete vagyok itthon, de már most kezdek magam alatt lenni ez miatt.

2019. márc. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok már nagyon sok helyre beadtam az önéletrajzom hívtak is állásinterjúra de mivel van egy ovodás koru gyerekem, nem mondták de tuti azért nem vesznek fel. December óta vagyok itthon, már nagyon unom, alkalmi munkák vannak mivel falun élek pl idős embereknek segitek takaritani bevásárolni de még igy is nagyon sokat unatkozom és ez bosszanto.
2019. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én írtam egy jó önéletrajzot, elkezdtem németül tanulni.
2019. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit tágabb helyen keress. Én 1 óra 15 percet utazok munkába, csak oda. De megéri mert nagyon jó és jól fizet. 4 nap alatt jött össze. Vasárnap küldtem az önéletrajzom, hétfőn hívtak szerdára interjúzni. Az interjú után azonnal munkaszerződést írtunk, csütörtökön már dolgoztam.
2019. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16.30ig van ovi és csak én tudok menni a kisfiamért mert párom 6ig dolgozik, nagyszülők meg még dolgoznak, 5 előtt nem végeznek. Így nem tudok messze keresni.
2019. márc. 12. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
En 2 hete vagyok itthon, mar nagyon nem birom. Takarítok, főzök, gepezek, hobbizgatok, melót keresek.... :((
2019. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a nyáron járt le a szerződésem, szinte az utolsó napig úgy volt, hogy kapok újat, végül nem tudtak adni. Azóta itthon vagyok, nálam a reggeli munkakezdés nem mindegy a gyerek miatt. Pár interjún voltam, de még nem sikerült új munkahelyet találni, így nemrég elkezdtem azon dolgozni, hogy a hobbimból vállalkozást csináljak.
2019. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!