Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék kijutni Ausztriá...

Hogyan tudnék kijutni Ausztriába dolgozni ha nincsenek kapcsolataim anélkül hogy csalás áldozatává válnék?

Figyelt kérdés
Barátaim sincsenek. Olyan munkát vállalnék amihez nem kell végzettség. Vagy először szerezzek itthon barátokat és ha sikerül menjünk ki csapatostul??

2018. júl. 7. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy szakmám de azt nem tudom használni mert nincs benne gyakorlatom. Meg az iskolában nem tanították meg rendesen a szakmát így nem is nagyon értek hozzá.
2018. júl. 7. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapszintű német tudás nem árt, a legjobb lenne, ha egy németül jól beszélő ismerősöd lenne, aki kimenne veled legalább az első lépések megtételéhez. Miután megérkezel a helyi önkormányzatnál be kell jelenteni téged, aláírjátok a munkaszerződést és minden ok.
2018. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És szerinted könnyű ott állást találni?? Mosogatást vagy konyhai kisegítő melót vagy bármi egyszerűt akar gyár is jó. Könnyen felvesznek?? Nem utálnak minket magyarokat??
2018. júl. 7. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohh de utálnak.De inkább a a magyar kollegáktól félj.

Azok a rosszabbak. Egyébként az ország melyik felében laksz?

Én is ki szeretnék menni. Én itt lakok a hatértól nem messze.

2018. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!