Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma felhivott a fönök de nem...

Ma felhivott a fönök de nem vettem fel, ugye ebböl nem lehet baj hétfön? Mit akarhatott?

Figyelt kérdés
Épp filmet néztem itthon egyszer csak csöng a mobil. Làtom a fönök az, szivem azt hittem megàll. Nem mertem felvenni, se visszahivni. Vajon mit akarhatott?? Te felvetted volna?? Milyen következményei lehetnek ennek hétfön ràm nézve?? Olyan ideges lettem hogy màr remegtem, két sört le kellett húznom hogy jobb legyen.

2019. márc. 15. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Miota alkalmaznak irodai munkara ovodasokat? Mert kb azon a szinten vagy...

Igen felvettem volna, vagy vissza is hivom.

2019. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Jézusom milyen birka emberek vannak.

Nálam hétfőn már nem is kene dolgoznod jönni. Nem azért mert nem vetted fel, hanem azért, mert birka vagy!

2019. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
+1 a 11. válaszolónak. Simán felvettem volna, sőt vagyunk olyan jó munkakapcsolatban, hogy vissza is hívom ilyen esetben. (Olyan területen dolgozom, hogy előfordulhat, hogy este vagy szabadság alatt is felhívhatnak), nem nagy ügy.
2019. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, visszahívtad végül? Mi lett?
2019. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Clay Morrow ***** válasza:
Az enyém anno nagy ritkán vette fel mikor én hívtam, így én se nagyon vettem fel ha hívott, sosem volt gond belőle.
2019. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én mindig visszahívom, mert különben csak agyalnék órák hosszat, hogy mi a fenét akarhatott. Olyat szoktam csinálni, hogy nem veszem fel, és miután abbamaradt a csöngés, kiagyalok valami mesét arra az esetre, ha be akarna rendelni, hogy miért nem érek rá, és utána visszahívom.
2019. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos lenne, hívna újra.

Majd legfeljebb megmondod neki hétfőn, hogy bocsánat, de le volt halkítva a 3 nap alatt a telefonod, mert pihentél, elutaztál, családi életet éltél, stb., stb. Kész.

Egyébként sem értem, hogy ünnepnapon minek hívogatni alkalmazottat, hacsak nem olyan a munkaköre, hogy bármikor "ugrania" kell, vagy nagy gáz van.

Meg a másik oldalról is. Én eddig csak egyszer hívtam a főnökömet vasárnap, hogy szóljak neki, rosszul érzem érzem magam, és másnap nem tudok dolgozni menni, fel kell keresnem az orvost.

Egy korábbi munkahelyemen volt olyan eset, hogy heti egyetlen szabadnapomon, vasárnap, nagy bevásárlás közben hívtak a munkahelyemről, ugyan, menjek már be...hát nem! Nemet mondtam, elvégre létezik olyan is, hogy magánélet. Persze nem minden munkáltató szerint. Különben nem lett ebből bajom.

2019. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha valami fontos lenne, írt volna sms-t, vagy újra hívott volna. Nem vagy köteles hétvégén ezzel foglalkozni, de visszahívhatod holnap, legalábbis én ismert számokat vissza szoktam hívni, megmondod, hogy elutaztál tegnap rokonokhoz vagy valami hasonló, ha rákérdezne, bár valószínűtlen.
2019. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!