Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagyjam ott a munkám? Mit...

Hagyjam ott a munkám? Mit Tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A főnök rendszeresen aláz a kollégák előtt. Az sem zavarja, ha ott állok és úgy beszél ki.

Úgy gondoltam a következő alkalommal egyszerűen csak fogom magam és lelépek. Határozott idejű munkaszerződésem van.

Sajnálom, hogy ideáig fajult a helyzet, mert magyar viszonylatban jó a fizetés, de nem bírom idegekkel. A munkámat jól végzem nincs rá panasz, de mégis kapom a cseszegetéseket, beszólásokat. Már abban bízok, hogy nem hosszabbítja meg a munkaszerződést. Nemsokára esedékes lesz (2-3hónap múlva).


2019. márc. 19. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mivel tud csesztetni, ha nem a munkáddal? Külsőségek? Belsőségek?
2019. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak tudja, hogy mindent komolyan veszek és ezt kihasználja. Volt már, hogy a külsőmre tett megjegyzést.
2019. márc. 19. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora cég ez? Sok helyen van emberhiány. Ha nagy, akkor én átkérném magam máshova vagy visszaadnám valamilyen formában. Egyszer például megdugtam azt a csajt, akit ő nem tudott 10 éve. 6 hónapja voltam ott. Szét szivatott. Amikor megtudta már csak idegbajos volt, én meg mindíg csak vigyorogtam rá. Jólesett 😀
2019. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De van jó végzettséged és kereslet rá, akkor keress másik helyet és Go.
2019. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez jó :D nagy cég több területtel. Megpróbálom a helycserét.
2019. márc. 19. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy cégnél vagyok. Nem ér olyan messzire a kezük, mint ahogy gondolná az ember. Amikor átkéred magad indoklásul egy jó nagyot még alápakolsz és emeled a kalapod. Sok sikert bro.
2019. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is az átkérést javaslom. De mielőtt beleéled magad, nézz utána, hogy lehet e Neked, mert bizonyos cégeknél pl van egy bizonyos idő amit egy projekten le kell tölteni, mielőtt egyáltalán kérheted az áthelyezést.


Azt nem teheted meg, hogy felállsz és elmész, mert nagyon megütheted a bokád. Ha nem jön össze a fenti tanács és a probléma tovább él, ülj le a főnökökkel/főnökkel és mond el, hogy azonnali hat szeretnél felmondani és ezt lehet e, ha határozott idejű munkaszerződésdm van. Bár Határozott idejű munkaszerződés időelőtti felbontásához nyomós indok kell.

2019. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nyomós indoknak elég, ha bebököd, hogy költözni fogsz és nem megoldható a munkába járás akkora távból. Nyomozni biztos nem fognak utánad, hogy valóban elköltöztél-e. A területváltást megpróbálom, ha ez nem jár sikerrel, akkor lelépek. Hatásosabb lenne csak úgy otthagyni a munkát. Biztos nézne, de jogilag lehet én jönnék ki rosszabbul.
2019. márc. 19. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha panaszt nyújtanál be a főnököd ellen? Cégen belül írsz egy levelet és leadod a titkárságon.Hacsak nem ő a nagyfőnök vagy tulaj.
2019. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felvenném telefonra amiket mond és megmutatnám az ö főnökének. És/vagy leosztanám, hogy mit képzel magáról. Amíg eltűröd addig csinálja. A beosztottja vagy nem a kutyája (azzal sem beszél így az ember).
2019. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!