Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hagyjam ott a munkahelyem?...

Hagyjam ott a munkahelyem? Mit Tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A főnök rendszeresen aláz a kollégák előtt. Az sem zavarja, ha ott állok és úgy beszél ki.

Úgy gondoltam a következő alkalommal egyszerűen csak fogom magam és lelépek. Határozott idejű munkaszerződésem van. Sajnálom, hogy ideáig fajult a helyzet, mert magyar viszonylatban jó a fizetés, de nem bírom idegekkel. A munkámat jól végzem nincs rá panasz, de mégis kapom a cseszegetéseket, beszólásokat. Már abban bízok, hogy nem hosszabbítja meg a szerződést. Nemsokára esedékes lesz (2-3hónap múlva).


2019. márc. 19. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott és akkor majd bánhatja, hogy nem becsülte meg a jó munkaerőt. Nekem is volt ilyen és nem mentem többet, utána sokkal jobb lehetőséget kaptam. Nehogy már azt szívassák, aki jól végzi a munkáját, mikor sokan meg nem és mégsem szidja le őket senki. Fontos, hogy jól érezd magad és ne úgy járj be dolgozni, hogy állandóan ok nélkül beszólnak. Biztos találsz ennél jobbat.
2019. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Versenyszféra amúgy, vagy közszféra?
2019. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott hagytam volna, nincs az a pénz amiért elviselném egy főnök ok nélküli pesztrálását.
2019. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel cseszeget ha jól végzed a munkád?
2019. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
a határozott szívás mert bele lehet kötni
2019. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

A kibäszás társasjáték.

Én felvenném a kesztyűt, és élvezném is. Oké, én egy érzelmek nélküli, hideg, számító, önző, pszichopata állat vagyok a melóban... :))mondjuk

2019. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobbantanék, egy szar főnök nem ér meg semennyi pénzt.
2019. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt se bánja ha ott vagy, úgy is kibeszél? És ezt te végighallgatod? Állj ki magadért! Vesztenivalód nincs, ha már azon gondolkodsz hogy menni akarsz.
2019. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!