Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki (k) re mondják, hogy...

Ki (k) re mondják, hogy energiavámpír?

Figyelt kérdés
Mi az az energia vámpír? (olyan mint az én kollégám?)

2019. márc. 21. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Sheldon cuper.
2019. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudjuk milyen a kollégád?


Olyan ember aki leszívja az energiád.

2019. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Aki a megnyilvánulásával pl.:rossz hangulatának erős kimutatásával vagy fárasztó beszédével..stb téged is lefáraszt,elveszi az energiádat.
2019. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Milyen a kollégád?


"Azokat az embereket hívják így, akik a szervezetük működéséhez szükséges energia egy részét másoktól lopják el. Az energiavámpír áldozata csak azt veszi észre, hogy fárad, kimerül, az addig jól menő dolgai egy szempillantás alatt kínszenvedésbe csapnak át. Ehhez pedig nem kell sok idő. "


[link]


Ez pedig kifejezetten tetszett még, érdemes végig olvasnod


[link]

2019. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Aki soha nem hagy békén, állandóan kérdez, hülyeségeket beszél, amire elvárja, hogy mindig hosszan válaszolj, ha válaszolsz, akkor még mindig visszakérdez, ráadásul ellentmond a te véleményednek. Előbb-utóbb belefáradsz. Kb. ilyen egy eneregiavámpír.
2019. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 hát az én egyik kollégám ponnt ilyen! ilyen tökéletesen még én sem fogalmaztam meg!-mit lehet tenni ellene?_
2019. márc. 21. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olvasd el a 2 linket, amit csatoltam, abban benne van az is, hogy mit lehet tenni energiavámpírok ellen.
2019. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#-poccok, köszi, holnap elolvasom,már nincs hozzá türelmem, mert megyek aludni.ma is nagyon kifárasztott az energia vámpir kollégám.alíg várom hogy aludjak, addig sem vagyok észnél.
2019. márc. 21. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Az is vampir,aki minden felmerulo temahoz kiseloadasnyi hosszas monologot fuz hozza,kvazi kioktat . Aztan mar szohoz se jutsz a beszelgetesnel.

Mindenben kijavit.

2019. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is energiavámpír, aki minduntalan a másikat faggatja a magánéleti dolgairól, és ha talál valami fogást, akkor rendszerint avval vegzálja. Engem például avval szerettek terrorizálni, hogy miért nincs barátnőm, mikor lesz már végre, egy óra hosszáig képesek voltak ezen lovagolni.

Valamint az is energiavámpír, aki az általa lenézett-kipécézett személlyel való társalgáskor témától függetlenül mindig úgy alakítja a beszélgetést, hogy a végén lehülyézhesse őt.

És az is, aki sirekt szereti a másikat mások jelenlétében kioktatni, veszekedni vele, megalázó helyzetben hozni őt.

2019. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!