Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim lehetnek azok,...

A kollégáim lehetnek azok, akik szórakoznak velem?

Figyelt kérdés

Soha nem adom meg a mobil számom, csak akkor ha nagyon muszáj (ügyintézés), vagy barátoknak, rokonoknak.

Cégben csak a főnököm és 1 kollégám tudja (vele évek óta jóban vagyok).

Tegnap sajnos muszáj voltam odaadom 2 munkatársamnak a számom, mert átküldtek más munkaterületre, és a főnök az ő kezükbe adta a feladatot, hogyha náluk valami gond van, akkor engem értesítve azonnal tudjak menni hozzájuk. (nem a főnök adta a szánom, hanem más kért meg, hogy a gyors mozgósítás véget írjam le. A két munkaterület egymástól 5 percnyire van autóval, szóval nem lehet csak úgy átszólni, hogy "gyere vissza", mindenképp telefon kell. Oké.


Viszont tegnap este egy ismeretlen szám hívott, bele se szóltak fél percig. Már letettem volna, mire egy idős hang (nem ismerem) beleszol, hogy "Kovácsné Erzsikét keresem". Mondom neki, sajnálom, téves, elkoszontem, letettem.


Ma 8kor megint csörög, valami fickó hogy ráérek-e 15 percet, kérdezne pár dolgot erről-arrol.

Mondtam, dolgozom, nem érek rá. Letettem.


Fél 10kor megint hívott valaki, valami telefonos teleshopos nem is tudom mi, mert már köszönes nélkül letettem.


Amíg ezt a kérdést kiirtam, megint hívott egy újabb ismeretlen szám, de egyből kinyomtam.


Már 10 éve ez a számom, soha eddig nem hívtak se közvélemény kutatók, se online telemarketingesek.


Szerintetek a 2 kollégám állhat a háttérben? Ha igen, hogyan? Nem munkahelyről szólnak bele, mert felismerem a hangjukat.


2019. márc. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem is lényeges. Le kell tölteni a Mr. Number alkalmazást telefonra, aztán beállítani, hogy a számkijelzés nélkül hívókat kapásból tegye le. Aki nem vállalja a számát, nem lehet fontos.
2019. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem jó megoldás, mert ha valamilyen ügyből hívnak, és lehet hogy fontos, akkor az gáz :/
2019. márc. 23. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, igen, gyanús, hogy most egyszerre ennyire népszerű lett a számod...

Csak ha valóban a kollégák poénkodnak, akkor kiket kérnek meg, hogy szóljanak bele, hogy ne ismerd őket fel, maguk helyett? Talán baráti körükből valakiket?

Nem tudod visszahívni azokat a számokat, amikről hívtak, már persze ha a telefonod kiírta őket? És ismeretlenül, tehát hogy a tiedet ne jelezze ki az ő telójuk.

Egyébként én is a kollégákra tippelnék, ha a helyedben lennék. De felnőtt emberektől ez elég gyermeteg telefonbetyárkodás.

2019. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,lehet véletlen egybeesés is,inkább látnék atra esélyt,hogy a baráti- ismeretségi körödből valaki.
2019. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!