Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számítsak egy baromfi...

Mire számítsak egy baromfi gyárba?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki másfél évig egy baromfi gyárba fogok melózni. Mire számítsak mi lesz ott? Esetleg egy anyagmozgatonak mi a feladata? Pls csak értelmes emberek.

#munka #gyár #baromfi #baromfigyar
2019. márc. 27. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ha olyan állapotok nem is lesznek, mint az #1es videójában, de a horrort meg a vért azt bírni kell.
2019. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áhhh ahova én megyek egy teljesen higiénikus és tiszta épület. Nem igazán hasonlít a videóban lattotakhoz. De köszi.
2019. márc. 27. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a videó nagyon durva. Remélem rendesen megbszták és bezárták az üzemet vagy valami. Azért ennyi állatot leölni a semmiért... Ez tényleg gyalázat. Ettől még fogok húst enni továbbra is, de ez... Jó ég.


Mindenesetre szerintem ettől még szag és vér biztosan lesz a kérdező tiszta munkahelyén is, mert hát na. Ez ezzel jár.

Úgyhogy kitartást, mert tisztaság ide vagy oda, nincs mit rajta szépíteni: tetemekkel fogsz dolgozni.

2019. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam baromifeldolgozó cégnek, igaz irodán, nem a szalag mellett, de elég jó rálátásom lett arra a munkára itt, sokat tolmácsoltam echte az üzemben.

Nem tudom, pontosan mit és hol fogsz dolgozni, de ha a baromfifeldolgozó-üzemben leszel (darabolás, csomagolás pl.), akkor ott számíts az enyhén kellemetlen szagra (meg lehet amúgy szokni... akik a zsigerelőben dolgoznak, na, az rosszabb), általában hideg van, védőruhát kell viselni, ha bármikor az üzem területére lépsz. Monoton munka, erélyes műszakvezetőkkel. Nem álommeló, de tisztességes munka.

2019. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!