Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodisták, ti mivel töltitek...

Irodisták, ti mivel töltitek a napot?

Figyelt kérdés
Persze aki egyedül van irodában, vagy pl akik egy ilyen nagy összenyitottban vannak. Sokszor látni, hogy este 6-7 ig ott ülnek a gépek előtt. Azt nem hinném, hogy ennyi munka van...

2019. ápr. 3. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorikérdéseket olvasgatok. :D
2019. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy összenyitott irodában dolgozok. Ha mászkálnék, szerintem mindenki megőrülne tőlem :D Ha épp nincs teendőm és máshova se tudok besegíteni, mert máshol sincs munka, én is a GYIK-t olvasgatom, Facebookozok, Youtube-on nézegetek dokumentum filmeket, írom a könyvemet, plusz figyelgetni kell a gépet, hogy jött e be munka.
2019. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dettó :)
2019. ápr. 3. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol rugalmas munkaidő van, és 9-re járnak be dolgozni, ott simán ülhetnek még 5kor a gépnél.



Nálunk most Jobcontrol van a gépeken. Ha nem a munkával foglalkozol, nem számolja el munkaidőnek.

2019. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan jön ki a munkaidőd, ha nem munkával foglalkozol? Pl Nekem van 1 óra munkám, de kötött munkaidőm pl?
2019. ápr. 3. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Gép elott ulok es a telin GyK-zom ha nincs semmi :-D
2019. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most váltok.

Az előző helyem azzal telt, hogy próbáltam a folyamatos munkavégzésre törekedni minél kevesebb telefonnyomkodással.

Annyira monoton volt némelyik munka, agyat annyira nem igénylő, hogy

néha már "vártam", hogy leszidást, büntetést kapok a telefonozás miatt.

Azért igyekeztem nem lemaradni a csoporttól, amikor sürgős munka jött be, én is iparkodtam és ha ne adj' Isten kreatívabb feladatot kaptunk, azt bírtam fegyelmezetten végezni.

2019. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Milyen bohochelyeken dolgoztok ti, ahol napi 1-2 óra munka van, a többiben pedig GYAKoztok?
2019. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vagyok az irodában. Vannak olyan napok mikor annyi a munka, hogy enni sincs időm, máskor meg kb nincs semmi. Olyankor nézem az e-mailt, hogy jött-e valami, közben netezek, vagy tanulok a nyelvvizsgára.

N

2019. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A feladatomat végzem, majd után hírolvasás, levelezés, semmi lényeges tevése (persze, ha hajrá munka van, akkor azt végzem).
2019. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!