Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen átlagnál jóval...

Új munkahelyen átlagnál jóval előnyösebb kinézettel nőként mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem önfényezésre szánom a kérdést. Komoly felkészültséggel, végzettséggel stb vágnék neki egy elég rétegszakmának számító területnek. Viszont egyre inkább az a benyomásom, hogy a kollégák idejét szinte kizárólag a saját kis szaros egóharcaik és a pletykálkodás, áskálódás, csirkeharc köti le.ebből a szarfolyamból az új helyemen, mint bárhol máshol is, túl sok van.Úgy tűnik, az embereknek ez az egymással való szarakodás (munka minőségének a rovására, persze) valóságos lételeme. Hogy lehetne ezt figyelmen kívül hagyni?
2019. ápr. 4. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy réteg szakma?
2019. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi, ez a hűvös távolságtartás is jó ötletnek tűnik. csak ez is színészkedésés, hárítás, ergo felesleges és hatékonyság szempontjából extra energia befektetése.
2019. ápr. 4. 20:55
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Mitől lenne plusz energia ha hűvös vagy??? Ha eleve egyik pasi se érdekel és nem akarsz velük semmiféle kapcsolatot, akkor ez eléggé magától jön és semmiféle plusz energiát vagy erőfeszítést nem igényel.
2019. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

"átlagnál jóval előnyösebb kinézettel nőként mire számítsak?"


Arra számíthatsz, hogy a többi -átlagos- nő is pont ugyanezt gondolja saját magáról.

A nagyképű és beképzelt nőkkel meg minden férfimunkatársnak tele van a hócipője és az ilyen nőkkel csak egy gyors menetet terveznek a személyzeti wc-ben.

Semmi többet.

2019. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, én pontosan értem, hogy miért emelted ki a kinézetedet. Férfi vagyok, olyan szakmában ahol a döntő többség férfi. Ha beesik egy-egy új kolléganő, pláne ha még fiatal is (esetleg még diák), akkor úgy körüldongják az "apja lehetne" korú, kapuzárási pánikoló férfiak, hogy rossz nézni. Én nem is tudom, hogy tudnám elhárítani az ilyen állandó közeledést. Volt olyan gyakornok lány, aki konkrétan azért ment el, mert állandóan rá volt akadva egy faszi. Nem zaklatta, nem élt vissza a helyzetével a férfi, csak egyszerűen idegesítő volt számára. Volt egy másik kollégám, akit szabályosan nem lehetett rávenni a munkára, ha ott volt egy bizonyos kollegina (lánya lehetett volna).
2019. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!