Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legrosszabb főnök?

Legrosszabb főnök?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt a legrosszabb főnöke? Meséljetek!

2019. ápr. 5. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Én is megosztom az enyémet. Kis cég, szemétdomb tetején a felkapaszkodott, nagyon buta, gátlástalan góré. Illegális bizniszből gazdagodott meg, aztán létrehozta a cégét. Diplomásként, két nyelv felsőfokú ismeretével (angol és német) egyik hónapban sem érte el a fizetésem a 100E Ft-ot. (Kelet-Mo., tehát alacsonyak a fizuk, de azért ez még ott is röhejesen kevés volt). Mivel akkor mentem férjhez, aggódott, hogy azonnal teherbe fogok esni, és persze nem akart utánam semmit fizetni, így mindig csak egy hónapra kaptam szerződést. Naponta többször a nyakunkra járt az irodában ellenőrizni, hogy mindenki kellő intenzitással dolgozik-e, és ha már kész voltam a dolgaimmal, akkor cs.sztetett, hogy MI AZ HOGY NEM DOLGOZOL?! Vettem volna ki más kezéből a munkát, csak hogy ő megnyugodjon, minden beosztottja non-stop gürizik, még p.silni sem megy ki? És mindezek után meg volt lepve, mikor egy év után felmondtam. A felmondási papírok írása közben azért utoljára még beszólt majd faképnél hagyott. Ja, azt ki ne felejtsem, hogy rendszeresen húzogatta a fiatal kolleganőket - már akik hagyták magukat. Egyszer nekem is megsimogatta a derekam... Annyira megilletődtem, hogy egy szót sem szóltam. Akkor kellett volna felképelni és elküldeni a qrva anyjába.
2019. ápr. 5. 16:18
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem akadt.


Mindegyik igazságos volt, segítőkész és a csapat lett neki az első. Kaptam leteremtéseket pártól, szidalmazásokat; akkortájt igazságtalannak tartottam, van, ami szíven ütött, de egyik tettükkel se nyerték elma legrosszabb főnök titulust. A jelenlegi fűnököm is csodálatos.


Nagyon mázlistának érzem magam.

2019. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy 40-50 körüli nő. 22 F lehettem, a pennyben voltam árúfeltöltő. Kb 2 évig. Folyton b_tatott, állandóan a nyomomban volt, kiabált, nem egyszer beégetett vásárlók előtt, és folytathatnám. Berakott kasszázni, amikor tudta, hogy utálom, még az interjún is azt mondta, hogy csak árúfeltöltő leszek. Ja de úgy, hogy volt ott pár nő, akik kasszában jobban szerettek lenni, mégis engem rakott, sztem ki..szásból...

Áldás volt az a ritkaság , amikor otthon volt.

Megkeserítette azt a 2 évemet, persze biztos látta rajtam, hogy utálom az egészed, de most mit mosolyogjak egy minimálbér közeli szar árufeltöltői munkának?

Slussz poén a végén még megpróbált ledumálni arról, hogy lelépjek :)

2019. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lekopogom, de nem volt, sokat voltam szabadúszó is, főnök csak nemrég óta van. Nálunk senkit sem ba**tatnak, igazából nincs is következménye ha vki hibázik vagy "lóg"...aki jól dolgozik sokat dicsérik, sztem ritka jó mhelyem van.
2019. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eletem elso munkahelye, elso nap, etterem. Reggel bementem, jottek a munkatarsak, nyitottak, bemutatkoztak, minden kiraly. Aztan elkezdodott a munka....... Igazabol nem a fonok hibaja hogy nem segitettek a lanyok tul sokat, es mikor elrontottam valamit jott a lecseszes. Elso nap elvarta a fonok is hogy mindent ugy tudjuk mint aki ezer eve ott dolgozik, anelkul, hogy barmit is elmondtak volna. Jo, nem tulzok, a lenyeges dolgokat elmondtak Egyszer, aztan “ne is merj kerdezni mert ugy meghuzgalom a szenoldokom es a szam hogy kirepit a vilagbol!” alapin telt a nap.

Fonok hiv... miert nem csinalsz semmit? Miert alldogalsz? Miert nem negy ez? Miert nem megy az? Ezt azert mar tudni kene... honnan? Kitol? Honnan tudnam en elso nap hogy mi hogy mukodik, melyik gepet hogy kell kezelni, mit hol talalok. Lenyegtelen.

Ez egy honapja tortent, penzemet azota sem kaptam meg. Hivtam, aztmondta ne aggodjak, nem felejtett el, majd hiv. Aha..:D 5000 ftrol beszelunk nagyjabol szoval nem egy egetrengeto osszeg, nem tudom mit varial.

Annyira nem mondanam rossznak igazabol, mert tudom hogy vannak ennel gazabbak is. Mindenesetre rettentoen felidegesit a puszta gondolata a fonoknek es a munkahelynek is egyarant.

Aki teheti ne menjen gyorsetteremve melozni, tobbnyire ez a tapasztalat 😄 (penzt leszamitva)

2019. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb főnök az, aki létszámleépítéskor a legnagyobb szaktudással rendelkezőket küldi el, mert irigy rájuk, a szakbarbárokat pedig megtartja, mert ők nem váltanak ki belőle szakmai féltékenységet.
2019. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy főnököm nincs, a szótaramba munkhelyi vezető van aki fizet azért amit én nyújtok a cégének. Kizárólag szakmai értelemben. Minden más negatív megnyilvánulás személyeskedés, s jogilag megtámadható. Sok vezeto téves világnézetet állít fel ahogy bekerűl egy székbe. A főnök szó önmagában irrítál mert a főnöke én vok saját magamnak. Ugyanolyan xar tróger mint én semmivel sem több s nem is kevesebb. Ha úgy viszonyul hozzám viszonzom a pozítivat s a negatívat is. Ha bunko bunko vok én is. Rövidre fogva talán ezért úsztam meg eddig a bunkó hatalmaskodó fonokoket. Éreztetem h velem nem lehet egy bizonyos határt átlépni. Nem ittunk egy pohárból. Fizessen azért amit adok ha meg elégedetlen a szolgáltatással elengansan váljon meg tőlem ahogy felnőtt ember a felnőtt emberrel ezt várom el! Minden mást nem vok hajlandó eltűrni. Ne utasítgasson s ne parancsoljon! Kérjen s tudjon megkoszonni dolgokat kulonben kocc van.
2022. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!