Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek? Egyszerűen...

Mit tehetek? Egyszerűen elegem van.

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki mindig ráér beszélni, így mindenkiről mindet tud. Amikor valaki jön hozzám munkatémát megbeszélni, és ő vagy dolgozik valamin, vagy épp dumál valakivel, rendszeresen van mondanivalója az épp belépő személy felé is, ami baromira idegesítő. 1× már megmondtam neki ezt, de azóta ismét belefutott egy ilyenbe.

Most eléggé le van terhelve, mert az állandó dumálásai miatt lemaradásai vannak, de így is ráér a másikkal foglalkozni, mert pl.: jött hozzá az egyik kedvenc munkatársa, én írtam a dolgaimat, közben meg azt tesztelték, hogy figyelek-e rájuk.


Azt találtam ki, hogy helyet cserélek a kedvenc kollégájával, és legyen mindenki boldog.



#kolléganő #kekeckedése
2019. ápr. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem valódi kérdés, hiszen megválaszoltad magadnak.

Ez simán csak hiszti és önigazolás keresése. Ez az oldal nem erre lett kitalálva. (csak kár hogy mindenki erre használja)

2019. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hiszti, el lehet felejteni a "megoldásomat", de ha a többit nézzük, akkor mit lehet tenni?

Ja, és nem kamu kérdés,mert szerintem 1-es te is látod, hogy az társadalom milyen...

2019. ápr. 6. 04:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a lénye irritál Téged, nekem is van olyan ismerősöm, szerencsétlen csinálhat bármit, én a falra mászok tőle.

Próbálnám elkerülni, de nem lehet sajnos. :(

Pedig már gondolatban nagyon brutál módon kizsigereltem. :D

Mindig próbálom átértékelni a helyzetet, megmagyarázni miért ilyen, de nem megy hosszabb távon. Sajna mindig az ösztön győz. Na ennyit erről, hogy emberek vagyunk.

2019. ápr. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Rengetegszer dolgoztam együtt (jelenleg is) olyan emberekkel akiket már egyenesen gyűlöltem. Volt olyan, hogy másfél méteres mozgástérbe kényszerítve egy ilyen személlyel, többször egész heteken át.

Na és? Én a munkával foglalkoztam, feltornáztam az ingerküszöbömet és kibírtam. Ha nagyon nem tetszett, munkahelyet váltottam. Nem pedig interneten random idegeneknek szidtam, picsogtam és vártam arra, hogy valaki igazolja igazam. De eh, nő vagy, látszik.

1es voltam.

2019. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: bocs, de férfi vagyok... Viszont jó a válaszod, tehát erősödnöm kell. Köszi.

Csak azt nem értem még, hogy Mo.-n mniért megy ez így... Munka van, de azért ráér valaki pofáz pofázni is folyamatosan.

2019. ápr. 6. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Hát... Lelked mélyén inkább vagy nő az eddigiek alapján.

Mi a fszt foglalkozol vele? Dolgozz. Azért vagy ott. Vagy pofázz te is.

Azt már meg se merem említeni, hogy viseld el, ahogy egy férfihez illik... :D

2019. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!