Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyire udvarias lenne?

Ennyire udvarias lenne?

Figyelt kérdés
Van egy férfi kollégám. Aki nagyon udvarias volt eddig is. Viszont, mostanában észre vettem, hogy el kezdett bókolni és olyan más lett. Szinte egész nap mosolyog. Sokszor oda jön a közelemben(már néha túl közel) és úgy beszél. És más előtt dicsérget. Most ezt nem tudom, hova rakni. Szimplán csak kedves vagy esetleg más? Vagy csak alapból ilyenek az udvarias kedves férfiak? :)
2019. ápr. 6. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire szerintem nem lehet udvarias.

Szerintem tetszel neki.

2019. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szerelmes? Lehet beléd? ;)
2019. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én is gondoltam arra hogy tetszem neki, de nem tudom.

Lehet hogy csak félre értem a dolgokat és ő alapból ilyen.

2019. ápr. 6. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bejössz neki a leírtak alapján.
2019. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű be jössz neki az esete vagy.
2019. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy bejössz neki. jó munka társi viszonyt akar. Udvarolni...

De óvatos légy! Én mást is látok ez mögött. mégpedig azt, hogy megkörnyékez, bizalmadba férkőzik. És akármi is származhat belőle. Pl : információt akar kicsalni...

Olyan is volt peóbálja mennyire, és mire vagy kapható...

Az 5 X en túl sajna erre gondolok.


lepontoztok, se érdekel.

2019. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a mai nap beszélni akart velem 4 szem közt. Arról hogy felrakja magát tarskeresőre és hogy szerintem jó e a kép amit kiakar rakni és hogy nőként mit tanácsolok neki ez ügyben. És hogy szeretne egy nőt akivel beszélgethet. De leszögezte, hogy nem egy munkatársat. Szóval nem tetszem neki. Ez már tuti. Utolsó válaszoló:hát lehet valami információt akar, de nincs semmi titkolni valóm. :)
2019. ápr. 9. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez a verzió kilőve, információ. női vélemenyédet kérné, jóa kép? Az már elég jó " duma ". Hihető. Megmondhatod neki mi a véleményed. Ne kertelj.

Őszinte véleményedet várja. Pl Ne akarj másnak látszani mint aki vagy... Kövér, sovány, kopasz stb.

( lehet már ezen túl vagy, megbeszéltétek )

5 X-es vagyok

2019. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!