Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató csinálhat ilyet?...

Munkáltató csinálhat ilyet? Milyen jógaim vannak? Mondhatok nemet? Kirughat akkor? Fontos ne szoljatok be!

Figyelt kérdés

A minap meg kértem kolegát hogy este 6kor váltson le. Ezt jelezte a csoportvezetőnek. Viszont én nem tudtam h a nagy fönöknek még külön kell szolni mert azt hittem a csoportvezető szolt elv a őreszoltja lenne a felsöbségnek jelezni. Eddig legalább is úgy volt. Mind ez egy eltünt uhr rádió miadt hirtelen ellő kerűlt minden ami eddig levolt szarva és h legyen mi miadt kötekedni.

Persze mindenki mentette magát. Folyamatosan tulorázok nem egyszer mások után takaritok hol ott csak a saját területemet kéne rendbe tartani. Jeleztem dolgokat mikre szarva lett. Csoport vezető is meghuzta magát nem szolt h neki jelezve lett. Kolega nő se h fére informárt és így is korábban mentem be mint kellett volna. És most a főgoré 1portálon amit az ott lévő kolegák csináltak kitalálta h az ott lévő szemetet ezért szedjem őssze.


2019. ápr. 9. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Érthetetlen szemétkupac amit ideokádtál, se írni se fogalmazni nem tudsz. Így hogyan segítsünk??
2019. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz benne!


Nem lett a főgorénak külön szolva.

Ezért most mások szarját akarja velem kitakaritatni.

2019. ápr. 9. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező igen, csinálhat. Veled mindenképpen, ugyanis egyet kell értenem az elsővel. Egy egyszerű történetet nem tudsz értelmesen leírni, az ilyennel bármit meg lehet csinálni.
2019. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne van a munkaköri leírásodba a szemét összeszedése, akkor kénytelen vagy megcsinálni.
2019. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen buta paraszt vagy ottbent is, nem csodálom, hogy szivatnak.
2019. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

"A minap meg kértem kolegát hogy este 6kor váltson le. Ezt jelezte a csoportvezetőnek."


Ha írásban történet és a csoportvezető reagált is rá, akkor elő lehetne azt venni. Külön mondhatod, hogy úgy gondoltad, elég, ha csak a csoportvezetőnek szólsz, úgy vélted, ő továbbítja az ő feletteseinek.


***


" Viszont én nem tudtam h a nagy fönöknek még külön kell szolni mert azt hittem a csoportvezető szolt elv a őreszoltja lenne a felsöbségnek jelezni. Eddig legalább is úgy volt. "


Igen, általában így szokott lenni.


***


"Mind ez egy eltünt uhr rádió miadt hirtelen ellő kerűlt minden ami eddig levolt szarva és h legyen mi miadt kötekedni."


Ergo történt egy baki az időben, amikor igazából ott lettél volna, ha nem mész el hamarabb?


***


"Persze mindenki mentette magát. Folyamatosan tulorázok nem egyszer mások után takaritok hol ott csak a saját területemet kéne rendbe tartani."


Ezt mutasd be a vezetőknek; lássák, hogy általában Te ott maradsz pluszban, keményen dolgozol.


***


" Jeleztem dolgokat mikre sz.rva lett. "


Hogy-hogy Neked átmennek a trágár szavak a szűrőn, Balu?????


***


"Csoport vezető is meghuzta magát nem szolt h neki jelezve lett. "


Ezt könnyedn bizonyíthatjátok, hogy de igen


***


"Kolega nő se h fére informárt és így is korábban mentem be mint kellett volna."


A sztori elején teljesen mást írtál


***


". És most a főgoré 1portálon amit az ott lévő kolegák csináltak kitalálta h az ott lévő szemetet ezért szedjem őssze."


Bizonyítékkal, ha alátámasztod, hogy nem a te hibád, mentesülsz a büntetés alól.


---


Balu, lecsúszott pár feles, mielőtt ezt megírtad volna nekünk? :D

2019. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van jelenléti oda írjuk a tulórákat.

Szoban személyesen lett szolva csopi vezetőnek.


Meg van külön csoport ahova ki írják ki válaja be azt a napot és én jelenkeztem rá.


Vasárnap meg nem a saját müszakom lett volna helyettesítettem amit beválaltam mint tulóra koleganővel felesbe.

2019. ápr. 9. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb a cseréket meg hasonlókat ÍRÁSBAN jelezd és az elfogadást is írásban várd el, ez a történet tanultsága.
2019. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Az a kisebbik baj, hogy hemzseg a helyesírási hibáktól. A nagyobbik baj az, hogy értelmezhetetlen a szöveg a "fogalmazás" miatt.


Egyébként igen, megteheti. Hiába nincs benne a munkaköri leírásodban, meg kell csinálnod. Illetve nem muszáj, fel is mondhatsz ha nem tetszik, sok helyre keresnek biztonsági őrt.

2019. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne bízz meg annyira a kollégáidban, hogy nem szólsz a főnöknek, saját magad miatt fontos. Nagyon sok helyen ilyen bunkó gyerekes kollégák vannak.32N.
2019. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!