Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató csinálhat ilyet?...

Munkáltató csinálhat ilyet? Milyen jógaim vannak? Mondhatok nemet? Kirughat akkor? Fontos ne szoljatok be!

Figyelt kérdés

A minap meg kértem kolegát hogy este 6kor váltson le. Ezt jelezte a csoportvezetőnek. Viszont én nem tudtam h a nagy fönöknek még külön kell szolni mert azt hittem a csoportvezető szolt elv a őreszoltja lenne a felsöbségnek jelezni. Eddig legalább is úgy volt. Mind ez egy eltünt uhr rádió miadt hirtelen ellő kerűlt minden ami eddig levolt szarva és h legyen mi miadt kötekedni.

Persze mindenki mentette magát. Folyamatosan tulorázok nem egyszer mások után takaritok hol ott csak a saját területemet kéne rendbe tartani. Jeleztem dolgokat mikre szarva lett. Csoport vezető is meghuzta magát nem szolt h neki jelezve lett. Kolega nő se h fére informárt és így is korábban mentem be mint kellett volna. És most a főgoré 1portálon amit az ott lévő kolegák csináltak kitalálta h az ott lévő szemetet ezért szedjem őssze.


2019. ápr. 9. 12:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik beszolásnékül segítettek .
2019. ápr. 9. 14:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam én se kihámozni mi a sztori, de a lényeg: Feddhetetlennek kell lenni, az "így szoktuk" dolgot elfelejteni és ahogy elő van írva, úgy kell csinálni. Ne keress logikát.
2019. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!