Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem merek felmondani. Mit tegyek?

Lany188 kérdése:

Nem merek felmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vettek fel egy informatikai céghez. Korábban újságíró voltam, de munkanélküliként egy szimpla irodai munkát szerettem volna, ami nem kötődik a korábbiakhoz. Nincs semmilyen előképzettségem, tapasztalatom, ezért a betanulás is nagyon nehezen ment, de a könnyebb feladatok már jól mennek, szóval a 3 hónap próbaidő után nem bocsátottak el. Viszont az elejétől érzem, hogy nagy a nyomás és az elvárás (rajtam kívül mindenki egyetemen végzett informatikus, vagy mérnök), mostanában pedig sokszor zokogva megyek haza, annyira sok projektet kell egy időben vinni, hogy már mindent mindennel keverek.

Érzem, hogy nem fogom ezt sokáig bírni, de félek felmondani, mert nagyon kedvesek a főnökök és nem szeretném, ha rossz szájízzel búcsúznánk. Magával a munkahellyel nincs bajom, egyszerűen csak túl sok ez nekem. :(



2019. ápr. 9. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem mersz felmondani? Szenvedj
2019. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kedvesek a főnökeid, beszélj velük a problémádról, kérd ki a véleményüket!
2019. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele, hogy a főnökök már vettek búcsút beosztottaktól, ezért elfogadják, az emberek jönnek-mennek. Így nem fogsz fájdalmat okozni. Tudják, hogy benne van a pakliban, hogy akárki felmondhat akármikor. Ilyenkor ők inkább arra kell, hogy koncentráljanak, hogy valakit a helyedre találjanak, elintézzék a kilépést. Szóval ne aggódj!


Én a helyedben azért leülnék velük, ezt átbeszélném. Lehet kitalálnak valamit és el se kell menned. :)

2019. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a leirast mutasd meg nekik.
2019. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mi munkakorod? mit csinalsz te ott?
2019. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdőíveket programozok, illetve adatfeldolgozást végzek. Ma behívott az egyik felettesem beszélni erről, mert ő észre vette, szóval adok magamnak meg a munkának még egy esélyt.
2019. ápr. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!