Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ido volt a legrovidebb...

Mennyi ido volt a legrovidebb amit egy munkahelyen toltottetek es miert mondtatok fel?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 17:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A kasszázás azért sz ar, mert ha hiány van, adolgozó amgy is kevés fizetéséből vonják le.Szerintem ott dühösek a vásárlók, ahol egymásba hajigálják a cuccaikat, mint pl Spar, na ott én szépen knyelmesen elpakolok, azután fizetek, mielőtt még vagy 3 vásárló holmiját rábacná a szatyromra.Kisbb üzletekben legalább van idő elpakolni.
2019. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Engem meg mint vevőszemszögből, pont az csinál ki, hogy a kisebb boltokban, vagy a kasszában sincs a penztaros, ha latja hogy varok, direkt csigatempoban lépdel, olyan lassan mozog a keze mint egy hullának, orakig olvas egy beütős kodot, ha van elottem vki nyanya azzal leall beszelgetni, ha latja rajtam hogy sietnék es toporgok, szant szandekkal lassabb tempot ad elo, igy igyekszem a pokerarcot felvenni mint aki egesznap raer es a bolt a fenypont az életében, de közben olyan ideg fut bennem végig hogy lehet ragoznom kéne hogy le tudjam nyelni a bennem bujkalo üvöltest.


Amennyire lehet ugy kerülöm őket ahpgy tudom csak az a gáz hogy ez van legkozelebb a melohelyemhez es reggel praktikus lenne ott vasarolni vagy amikor kiszaladok a melobol vagy hazafelé.

2019. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb mikor pl kirakatot rendez a penztarnal persze azt is lassan szabalyosan meg kell várni.

Mintha valami onertekelesi zavaraik lennének hogy nehogymár szolganak tekintsuk őket mert kasszazik es kiszolgal. Nem.Őrá külön várni kell mint egy orvosra, ha nem köszönsz, akkor vétek hogy akkor embernek sem minosulsz. Kulon eszre kell venni őket.

2019. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Erről ennyit

"pénztáros munkát nem akkora divat szidni"

Az előző válaszokon jól látszik hogy ugyanúgy megvagyunk köpdösve mi is mint a gyárimunkások, mert őfelségének 15-20 másodpercel többet kellett várnia...

2019. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Na ez az. Őfelségének hiszik a vevőket. Mondom en hogy önértékelési zavaraik vannak! A gyors kiszolgálás nekik megalázo lenne. Röhej.
2019. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mellesleg voltam elado. Duplaztam a bevetelt es uzletvezeto lettem es gyors pattogos mosolygos voltam. En speciel örömmel pörgettem a dolgokat. Egyszemélyben voltam minden. Es nem ereztem megalazonak ha vmelyik vevő bárgyun all mint egy birka es eszre se vesz csak az arut a kezemben.
2019. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Mikor ilyen hisztisen viselkedtek pár szaros másodperc miatt akkor mit vársz...
2019. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Pokerarcot veszek fel. Nem hisztizek. Irtam. Kegyetlenek a kisboltban akkor is. Nekem nem volt megalazo pörögni.
2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Másfél hónap. Nem bírtam az irodai ülőmunkát napi 8 órában. Fizikailag is és mentálisan is nagyon megterhelt.
2019. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap. Egy otthonban voltam ápoló, amivel nem is lett volna gond. A főnökasszony volt a problémás. Az állásinterjún mikor találkoztam vele, még nem is volt furcsa, hogy a hölgy kerekesszékes, hiszen az otthon egy mozgássérültekre specializálódott intézmény volt. A próba napon azonban kiderült, hogy az egész intézmény egy alibi arra, hogy a főnökasszonynak legyenek saját szolgái. Nagyjából a 12 órás műszakból 10-et az ő kiszolgálásàval kellett tölteni, ami nem is lett volna probléma, ha nem úgy beszélt és bánt volna az alkalmazottakkal, mint egy darab ronggyal. Minden nap gyomorideggel mentem dolgozni, hogy aznap mibe köt majd bele.
2019. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!