Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti hogy toltottetek a valentin...

Ti hogy toltottetek a valentin napot? En meg csokit sem tudtam zabalni mert senki sem adott.

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vettem magamnak egy tábla csokit🍫 és megettem. Ugyanolyan iskolai nap volt amúgy mint az összes többi. 18F
2017. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, az ma volt. Ugyan úgy, mint bármikor máskor, még a kedvesemnek sem mondtam semmit, ahogy ő sem.

Nem erről az egy napról szól a szerelmünk.

2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 igazad van, nem csak ma kell szeretni egymást!
2017. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
91%

Volt itthon nutella úgyhogy bánatomban felzabáltam XD ;(

14/L

2017. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
olyan nap mint a többi, miért lett volna másabb?
2017. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A párommal pakoltunk mert hétvégén költözünk, közben rendeltünk pizzát.
2017. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha mások nem írták volna azt se tudtam volna, hogy ma van.
2017. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy szoktam minden más napot. Felkeltem, elmentem egyetemre, letudtam, hazajöttem és pihenek.
2017. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Ezaz, ma szrba se vedd a párodat, csak ezen a napon ne ünnepelj, véletlenül se legyél még kedves se :D

Valentin nap pfujj, ma csakazért se, minden nap szeretem a párom csak ma nem XD

Imádom minden évben, amikor egyesek halál büszkék arra, hogy ma szrba se veszik a párjukat XD

Válaszolva: Éttermeztünk, filmeztünk, boroztunk és kaptam egy csodaszép rózsát:)

Holnap ha hazaér (mert ma ugye éttermeztünk) mindenféle szivecskés étellel fogom várni.

2017. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szivecskésen elmentem iskolába. Ittam egy kávét mert úgy éreztem meg fogok halni olyan álmos vagyok. Aztán szívecskék közepedte hazajöttem, kajáltam (szívecskét) és elmentem a konditerembe edzeni, pardon romantikázni. A súlyzókkal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hazajöttem, megint kajáltam és zuhanyoztam. Tanultam és most itt vagyok de megint aludnom kéne mert egy ilyen romantisztikus nap után holnap megint hulla leszek

17/l

(Amúgy most komolyan. Ez is egy nap, ezen a napon is szingli az ember, vagy éppen párja van. Ha meg akarják ünnepelni oké, de engem már a szinglik facebookos hisztije is idegesít, hogy "menci vagyok, mert egyedül zabálom a csokit")

2017. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!