Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt jogosan...

Szerintetek ezt jogosan utasitottam vissza? Vagy en vagyok a hulye?

Figyelt kérdés

Anyos, aposnak van egy uresen allo haza. Nem hasznalja senki.

Fel ajanlotta ezt a hazat, hogy lakjunk ott a baratom es en.

Rendes felujitasra szorult a haz. Ugy lett megbeszelve, hogy a felujjitast a baratom es az anyukaja fogja allni. Nekem abba nem kell belefogetnem semmit.

Majd ha mar bekoltoztunk utana ha kell valami azt mar kozosen vesszuk. Ennyi volt a megeggyezes.

Na es elkeszult a haz, johet a bekoltozes.

Az anyos meg elo allt azzal, hogy y osszeget fizessek neki havonta berleti dijkent.

En meg mondtam, hogy ezt az elejen kellett volna tisztazni, en inkabb meggondolom meg hogy bekoltozok e vagy sem...


2017. aug. 20. 15:50
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, meg a rossz fogalmazasert.. kicsit ideges vagyok ez miatt.
2017. aug. 20. 15:51
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem, ha van hol laknod a pároddal és az nektek megfelel, akkor felesleges ezen gondolkozni.
2017. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
"kalap-kabát"
2017. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Anyós jelölt nagyon utál téged?
2017. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem, ha albérletet kell fizetned, akkor így még mindig olcsóbban jössz ki.

Szerintem, ha a párod korrekt, akkor anyóstól függetlenül megbeszéli veled, hogy fizessétek felesben, anyósnak ezt nem kell tudnia.

Szerintem, előre kellett volna megbeszélni, szóval az ellenérzésed jogos, a hisztid viszont nem. Az ő háza, random albérletbe is kiadhatná, csak a fiát szeretné támogatni. Te egyelőre még nem vagy családtag, tehát az ő oldaláról jogos. Persze, ezt illett volna előre jelezni.

2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nala nem lehet tudni.

3 fia van abbol 2fianak a baratnojet utalja.. sot mindegyiket utalta aki eddig voltak nekik.

Egyedul a baratom ex baratnojet isteniti meg mindig.. hozzateszem nekem is nagyon sokszor mondogatta hogy o mennyire sajnalja hogy szetmentek...

Egyebkent meg nem kizart hogy a baratomtol is el fogja kerni, csak lehet nekem ezt nem mondtak.

Jelenleg 80ezer forint haza adast kell fizetnie a paromnak otthon. Abbol 10ezer ft a telefonszamla. Es tele vannak penzzel.

Ezzel nem azt mondom hogy ezert tolem ne kerjek el :D

Csak annyira penzehesek, hogy nagyon sokszor meg a fiaikat is le szoktak huzni..

2017. aug. 20. 16:06
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem költöznék oda...
2017. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem menneknoda,az egeszen biztos.

Nem is szeret,jol alnnal megis a koltozes elotti pillanatban atvarialja a megbeszelteket...Szerinted nem kovetkeznenek mrg "jobb" dolgok ezutan,mondvan enyem ez a haz es ti legyetek a halasak,hogy itt laktok..En nem alkalmazkodnek es halalkodnek,inkabb fizetek alberletet masnak.

De persze ezt tintudjatok,ez csak az en velemenyem. Majd ird meg mi lett azert.

2017. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
8-as vagyok,bocsi a hibakert es az ekezetek miatt,telefonrol meg gyakorolnom kell a gyors irast.
2017. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha mégis odaköltöznél, okvetlenül kössetek szerződést!
2017. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!